Beyaz Kadran Mavi Isik Verirmi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bu ampuller tek tek mi takılıyo yoksa set olarak mı değişiyo ?
(Çünkü bi yerden duymuştum,arkadaki led ampuller komple set olarak bulunuyomuş - yani gösterge paneli,yol bilgisayarı ve klima vs. düğmesi ışıkları - Doğru mu ? Bilgisi olan var mı ? )

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulan varsa banada alsın

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bunu yapan birini buldum eskişehirde gösterge panelini yaparsa fiyat 150 ytl. ama istersen ön göğüste bulunan tüm ışıklı göstergeleri ve cam düğmelerindeki ışıklar dahil istersen fiyat iki katı yani 300 ytl istedi. Fazla gibi geldi ama sonra düşününce hakettiğini anladım. Çünkü o ışıkları tek tek takıyor öyle göstergenin arkasına bir mavi yada kırmızı ışık takayım renk değişsin değil mesele...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampül değil koyduğu kağıt renkli arka ışıklar beyaz

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
milepo' Alıntı:
ampül değil koyduğu kağıt renkli arka ışıklar beyaz
Eee yani ışıklar değil de sadece paneldeki kağıt mı deşiyo yani ??? :confused:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hassas, titizlik, işçilik isteyen bir işlem... Parçalar tam oturamazsa veya tırnaklar vs... biri kırılsa bir sürü bela, tıkırtı sesleri sonra (komple düğmeler vs... yapılınca) Tuning ve Modifiye hattında Gösterge ışıkları diye başlık açılmıştı ordanda faydalanabilirsiniz... Led ampüller değişiyor... Arabanın havasını baya değiştiriyor güzel oluyor, izmirde iyi işçilik ve iyi fiyat bulabilsem yaptırcam da yazık olur gibi geliyor... Çünkü Astra H'nin konsol parçaları yapboz gibi takıp çıkarılabiliyor bir tırnak kırılsa veya başka bir durumda yazık yani...

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptım arkadaşlar kendim söktüm tüm gösterge panelini aydınlatma switch butonları tek tek tüm vidalarına kadar led taktım paneli temizledim ampulunu değiştirdim isterseniz ibreyi renkli yaparsınız ibrenin altı beyaz boya led taktım ibreye ışıtmadı sonradan fark ettim ibrenin altı beyaz boya onu kazıyıp güzelce kırmızı mavi yeşil ne renk isterseniz yapabilirsiniz birede iç aydınlatması beyaz olcak 4 lü led aldım ankara fin tuning den cetin emecten gece resimlerini getireyim bakın nasıl olmus