Acil Amortisör Tavsiyesi

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw arkadaşlar ben bu amortisörleri değiştirmek istiyorum. Bide servisteki arkadaş amortisör başlığına parmağını koyup salladı banada yaptırdı tıkırdı var değişmesi lazım dedi araç 95 binde astra class GL. Abi dedi bi değiştirelim bi amortisör bu kadar mı değiştirir arabayı diyeceksin dedi. Sanki arabanın yol tutuşu falan da biraz bozuk gibi geliyo eskide bi başka yapışıyodu yola diyorum. Ne dersiniz değiştireyim mi? Bu arada tanesi 100 milyon muş. Ama bişeyler yaparız dedi. Teredütüm şundan öncelerden de ustalardan biri amortisör patlamadn değişmez diyodu biri 70 bin km de ömrü biter diyo valla anlamadım ama araba ilk aldığım gibi değil o da gerçek. Şimdi ne tavsiye edersiniz değiştireyimmi değiştirmeyeyim mi? Değişirse orjinal mi takalım fiyat nasıl? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blistein al hem fiyatı orjinallere göre daha ucuz hemde acaip SAĞLAM

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
delpıh de olabilir nasıl olsa opelin orjinal amortisörünü üreten firma .

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bilstein kullanıyorum çok memnunum...

Yeliz hatırladım taktırdığım amortisörü bu arada :)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEN arka amortisörleri değiştirdim 1 ay önce teki 65 ytl idi ( orjinal arka amortisör ) biri yağ kaçırıyordu , ikisinide değiştir diye kandırdılar bende değiştirdim. bu hafta sonu biri patladı yine :-((

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksarayda amortisor center var orada gazli yagli olanlardan al..sor gorteririrler 2. katta kucuk bir dukkan yanlizca amortisor satiyor

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blisteinin distiribitörünü bulmuştuk kuzene lazımdı A3e takım gazlı sport 350ye mi 450ye mi ne aldı yanlız adamlar dükkanlara satıo ve en az 12 tane almak gerekiyomus ama bizim kuzen adamın kafasını ütüleince vermiş 1 set :) yani sende becerebilirsen standart fiyatına alabilirsin onun dışında www.otomobilshop.com'da da fiyatlar aynı gibi ama sanırım ellerinde yokmus hala duruyomudur sitede bilmem

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navaron ,

ist aksaray amortisor center sorsan gosterirler....makul fiyat ve markalar ne istiyorsan marka....