1997 VECTRA GLS sem var muzık sıtemı konusunda yardım lutfen

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baslıktada belırttıgım gıbı aracımın muzık sıtemınden anlayanlardan yardım beklıyorum.cok ıstıyorum guzelb ır sıtem yaptırmak ama bılmedıgım ıcın kalkısamıyorum neler onerırsınız..

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olabilirim istersen ama nasıl bir sistem istediğine karar vermelisin?Güm güm cü bişi mi?Yoksa pure bir ses mi?

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımın ıcın sımdıde tesekkurler.pure ses ısterım fazla gumlemesıne gerek yok.ben ses cıhazlardından fazla anlamam bana hagı markalar vede neler alıcagamı soylersen cok sevınırım...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş eğer ses sistemi istiyorsan mutlaka bir ad bass istersin birde arkaya 2 tane oval taktın mı 1 de anfi iş bitmiştir ortalama iyi birşey 500-600 ytl arası değişiyor

cenkun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım arabanı hiç kestirip biçtirmeden ön kapılara 16 cm lik comp. 4 kanal bir anfi ve 25 veya 30 lik kabinli bir bas. Tabiki ses kalitesi güzel bir cd mp3 çalar.Bu sistemde markaya gelince ben kandim cd de JVC diğerlerinde ise JBL öneririm fiyat performans olarak güzellll.

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende sesten memnun değildim. pıoneer deh 6050 modeli teyp aldım, arkaya dört adet 300 watt pıoneer oval taktırdım, sadece 750 ytl harcadım ve harika ses alıyorum. yakında kapılara 4 adet 16cm yuvarlak taktırıp anfi alıcam. maddi durumun müsaitse bu işin sonu yok, ama kısıtlı bütçeyle bunu yapmanı tavsiye ederim

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bence bas alıcaksan ovalın hiçbi anlamı yok bana görey
su şistemi kurmanı öneririm maddi acıdan bişey söylemedın ama cok güzel muzik dinlenır
jbl JBL 6 KANAL 755.6 amfi
focal morel hertz mb quard bu modellerden birinnden 2 takım compenent
focalın alt seri bir subwooferı
malyeti 1 000 liraya yaklaşır ama sesler cok canlı olur tam bir sq sistem

varsa başka bir sorun özelden seve seve yanıtlıyabilirim
oguzhankosar26@hotmail.com