ARANIYOR Hoparlör kapağı

yilmazcem

Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba, Ön konsol sol kelebek camı yanında bulunan hoparlör kapağından arıyorum.
4.jpg

Mtunc

Kayıtlı Kullanıcı
VIP Üye
Cikmacilar işinizi görür. Onun dışında yurtdışı kaynakli sitelerde bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: yilmazcem ve Cemil

Cemil

Admin
Cikmacilar işinizi görür. Onun dışında yurtdışı kaynakli sitelerde bulabilirsiniz.
+1...Olmadı serviste mutlaka vardır ama bu ufacık iç trim parçalara dünya para istiyorlar..Dolarda yükseldi..En matıklısı ikitelli çıkmacılar..

• Beğen
Tepkiler: yilmazcem

ilker

Kayıtlı Kullanıcı
çıkmacılarda emin olun aynı parça servisle aynı fiyata gelir ,çünkü komple göğüs satıyor adamlar bir parçasını çıkarıp vermeyeceklerdir.araç kazalı bile olsa en sağlam kalan yeri göğüs aksamı ,araç yanmadıktan sonra ,kırılan aynıa camı sebebiyle ben ısıtmalı bir ayna almak istemiştim serviste 280 tl olan aynı çıkmacıda 220 istiyordu. nerdeyse aynı fiyattı. eski aynayı camını bir tamircide değiştirip 50 tlye halletmiştim

• Beğen
Tepkiler: yilmazcem

yilmazcem

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. Çıkmacılar son zamanda servisten daha fırsatçı olmaya başladılar. 3 yere de sordum 100-130 TL fiyat istiyorlar: Alt tarafı kapak yani sonuçta. Aramadığım yedek parçacı kalmadı. Bende size vereceğime servisten alırım dedim fakat işin ilginç tarafı Opel Türkiye sisteminde bu yedek parçanın stok ve fiyat tanımı bile yapılmamış. İsterseniz eğer biz Opel Türkiye'ye yazacağız onlar Almanya'ya yazacaklar Almanya stok kodu ve Türkiye fiyatı belirleyecek sonra talep edeceksiniz yurtdışından ürün gelecek alacaksınız vs.. dediler Anlayacağınız işi uzun. Arayışa devam ediyoruz bakalım.