Irmscher

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Epeydir Irmscher'in ürünleri ile ilgili Türkiye'deki Opel bayileri ile görüşüyorum ve genelde verilen cevap Opel TR'den gerekli desteği alamadıkları yönünde.Hatta Ankara Opal, Opel TR'nin Irmscher ile anlaşmasını yenilemediğini belirtti.Bugün belki direkt Almanya'dan parça alabilirim diye irmscher.de'ye üye oldum, saolsunlar hemen 3 tane mail geldi, buradakiler gibi öküz mi diim artık ne diim olmadıklarından heralde ve üzülerek Almanya dışına direkt satışları olmadığını ve yerel GM/Opel satıcıları tarafından istediğim parçanın sağlanabileceği bilgisini verdiler.Ben de bunun üzerine burada yaşadığım problemler hakkında kendilerini bilgilendirdim. Mailler aşağıdaki gibi, gelişmeler hakkında sizleri de bilgilendireceğim...Sizler de aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız yetkili kişinin mail adresi aşağıda.Siz de destek olursanız belki dikkate alırlar...

Sehr geehrter Herr Gokgoz,
vielen Dank für Ihre Registrierung auf unserer Irmscher - Homepage. Ein Versand unserer Waren außerhalb Deutschlands ist derzeit leider noch nicht möglich. Ihr Kundenkonto wird daher in den nächsten Tagen gelöscht. Sollten Sie eine Lieferadresse innerhalb Deutschlands haben, bitten wir Sie ein neues Profil mit dieser Adresse anzulegen.
Bitte wenden sie sich bei Bestellungen ins Ausland an ihren Opel-Vertragshändler bzw. Importeur.
Für weitere Fragen stehen wir ihnen gerne zur Verfügung.

Dear Sir / Madam,
Welcome to Irmscher and thank you very much for your registration at our Irmscher homepage. Unfortunately deliveries outside of Germany are currently not possible. Therefore your customer account/order will be cancelled within the next few days.
Information regarding products, prices, availability, etc. are obtainable from your nearest Opel/Vauxhall/GM dealer in your country. We are sure that they will be able to answer any of your enquiries and questions.
Should you think that we could be of help in terms of any additional information, please do not hesitate to contact us.

Mit freundlichen Grüßen / Best regards
i.A.
Ulli Braun
- Vertrieb Inland / Aftersales -
Irmscher International GmbH
Fon: ++49/7151/971-336
Fax: ++49/7151/971-1333
mailto:ulli.braun@irmscher.de>
www.irmscher.de

Dear Madam,
Thanks for your kind reply regarding my situation.I'd like to inform you that I've already made many contacts with local dealers and they told me that Irmscher do not support Opel TR anymore, therefore they could not help.I learned the price for the product I requested (i 3501060) and it's approx. 445€ in Turkey while it's about 170€ at yor website.So it would be nonsense to buy from here anyway.
I'm so upset for being unable to buy any products for Opel's official tuning partner in Turkey and I'm not the only one that feel like this.I'm a member of local Opel Fan's Site and we all have the same problem.Even Steinmetz have a distributor here but Irmscher don't...
I hope you'll find a solution for this problem soon.
Best Regards,

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Dostum sonuna kadar yanındayım.Bende geçerim birazdan

Teşekkürler abi çok saol.Bu mevzu gerçekten çok gücüme gitmeye başladı. Yetkili satıcılar Irmscher ürünlerini bulundurmak ve montajını yapmak durumundalar ama bundan haberleri bile yok.Bu da Opel TR'nin acizliğinden kaynaklanıyor muhtemelen...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 dakika önce Opel TR'nin Müşteri Hizmetleri'nden Oğuz Bey aradı ve bana en yakın servis olan Gedizler'den Muhsin Yıldırım ile görüşüp kendisine talebim olan parçanın siparişini verebileceğim bilgisini iletti.
Bu şekilde mahçup olmaktan dolayı son derece mutluyum, demekki baştan beri yanlış yerlerle kontağa geçmişim, olay irmscher.de'deymiş :)
Siz de kontakt kurmak isterseniz Oğuz Bey'in telefonu 0232 8504207

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
5 dakika önce Opel TR'nin Müşteri Hizmetleri'nden Oğuz Bey aradı ve bana en yakın servis olan Gedizler'den Muhsin Yıldırım ile görüşüp kendisine talebim olan parçanın siparişini verebileceğim bilgisini iletti.
Bu şekilde mahçup olmaktan dolayı son derece mutluyum, demekki baştan beri yanlış yerlerle kontağa geçmişim, olay irmscher.de'deymiş :)
Siz de kontakt kurmak isterseniz Oğuz Bey'in telefonu 0232 8504207

Hehe orayı da aradım, Müşteri Hizmetleri'ndeymiş Muhsin Bey.Ona da anlattım derdimi, bakalım hafta sonu beraberce inecez yedek parça bölümüne.Çok kasarsam hediye ederler mi bi tane acaba :)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo erman..Azmin zaferi

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben hala ümitsizim.Alacağım cevap muhtemelen şu şekilde olacak,
- Siz vezneye buyrun, 445€ yatırverin biz siparişi verelim.Parça 1,5 ay sonra gelir, montajı da bilahire görüşürüz :) İnşallah mahçup olurum...

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konustum Oguz bey le Ermanla da konustuk halledecegiz bi sekilde dedi mail adresi : oguzozgenc@tr.gm.com bana ne istiyorsan arac plakan irmscher.com dan stok numarası tel numaran kac adet istedigin mail at haberlesiriz dedi.Bu arada Erman buyuk is cıkardın tebrikler.