Vectra B2 nin far karartma işlemi

Vectra 2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim vectranın farlarını boyamak istiyorum foruma baktım ama tam bi acıklama yok. Bunu nasıl yaparız hangi marka boya kullanırız nasıl boyarız bi öğrenip boyamak istiyorum yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ıslemı tek basına yapacagını zannetmıyorum.yaparsanda farı acarken kırabılırsın.yanı acarken cok dıkkatlı olmalısın...kı bunu ustaları bıle acmaya korkuyor kırarız dıye.bu ısı profesyonel olarak ıstanbulda yaptıklarını duymustum yanı farı acıp boyadıkları yaklasık 150 ytl cıvarında yapıyorlarmıs.ama ıslemı orjınal farlarda deıl cıkma aldıkları farlarda yapıyorlar.bılgıne

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
bu ıslemı tek basına yapacagını zannetmıyorum.yaparsanda farı acarken kırabılırsın.yanı acarken cok dıkkatlı olmalısın...kı bunu ustaları bıle acmaya korkuyor kırarız dıye.bu ısı profesyonel olarak ıstanbulda yaptıklarını duymustum yanı farı acıp boyadıkları yaklasık 150 ytl cıvarında yapıyorlarmıs.ama ıslemı orjınal farlarda deıl cıkma aldıkları farlarda yapıyorlar.bılgıne

benim peder farları söküp komple temizlemişti. zamanla cam kararıyo bide içine pislik doluyo ya ondan.ama kırılma filan duymadım. peder söktü yani. nası yaptı görmedim ama

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
benim peder farları söküp komple temizlemişti. zamanla cam kararıyo bide içine pislik doluyo ya ondan.ama kırılma filan duymadım. peder söktü yani. nası yaptı görmedim ama

ordakı kulakları kırmadan sokup taktıysa bravo valla:alkis: .elınden gelıyor demekkı o tur ısler:D