Göstergede çıkan F işaretinin anlamı ?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En nihayetinde , bu kadar ugrastan sonra sorununun çözülebilmiş olması çok iyi, güle güle kullan

Bulent Oral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgi ve alakanızdan ötürü hepinize teşekkür ederim dostlar sağolun varolun.

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel vectra 1.6 comfort 2006 model marka bi aracım var debriyajına bastığımda tık diye bi ses var çok gürültülü bi ses değil en sonunda değilde bastığımda daha en üst konumdayken geliyo ses acaba ne olabilir aracımı sıfır aldım 4000de km yardımcı olursanız sevinirim ve bu marka model araçaları olan arkadaşlar araçlarını bi kontrol ederlerse sevinirim şimdiden teşekkürler :help: :help: :help: :help:

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel vectra 1.6 comfort 2006 model marka bi aracım var debriyajına bastığımda tık diye bi ses var çok gürültülü bi ses değil en sonunda değilde bastığımda daha en üst konumdayken geliyo ses acaba ne olabilir aracımı sıfır aldım 4000de km yardımcı olursanız sevinirim ve bu marka model araçaları olan arkadaşlar araçlarını bi kontrol ederlerse sevinirim şimdiden teşekkürler:help: :help: :help:

dely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar,
sanırım bendede aynı sorun var.. umarım beyinden değildir, daha 1 hafta olmadı servis 2küsür bin ytl ödedim parça değişiminden... servise götürücem yarın bakalım ne çıkacak?!?!