Opel astra G müzik sistemi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 1.6 enjoy 2004 model aracın müzik sistemi ve teyp i hakkında bilgi almak istiyorum CDR 500 olası lazım teyp in yanlış hatırlamıyorsam araba ilk alındığında yapmayan şeyler yapmaya başladı artık ses sonuna kadar açılmıyor sesi kendi otomatik kesiyor yada sanki çizik bi cd yi takıla takıla çalıyormuş gibi ses çıkartmaya başlıyor iki kere cd çalar ı bozuldu tamir gördü ve şimdi yine cd leri okumamaya başladı bir cd yi okuyosa öbüründe error cd diyor ve okumuyor radyo kanallarını net bi şekilde çekmiyor bunu da çeşitli yerlerde denedim orjinal olduğu için kanalları bilgi ekranında gösterdiği içinde değiştirmek istemiyorum ne yapılırsa düzelebilir böyle bi sorunla karşılaşan başka opel kullanıcıların fikirlerini bekliyorum teşekkürler

realprens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorma kadreş ya bnnde de cdr 500 var..cd okrken zorlanıo. hatta bazılarını hiç okumuyor.. nabsak acep??

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 500 var kendım yapıyorum bazen okumuyor cdyı sonra bı cd daha yapıyorum bu sefer okuyor.. radyo pek dınlemedıgım ıcın fazla sıkayetım yok ama bırkeresınde tam 1 hafta cd yı cıkarmadı ıcınden cıkarma tusuna en az 500 kere bastım anca oyle cıkardı sastım kaldım sımdı ıyı sorun yok

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar güvenilir bi elektronikçiye götürüp cd okuyucu gözünü temizletin düzelmesi lazım ... :good: (bi arkadaşın başına gelmişti ordan biliyorum)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
opel astra 1.6 enjoy 2004 model aracın müzik sistemi ve teyp i hakkında bilgi almak istiyorum CDR 500 olası lazım teyp in yanlış hatırlamıyorsam araba ilk alındığında yapmayan şeyler yapmaya başladı artık ses sonuna kadar açılmıyor sesi kendi otomatik kesiyor yada sanki çizik bi cd yi takıla takıla çalıyormuş gibi ses çıkartmaya başlıyor iki kere cd çalar ı bozuldu tamir gördü ve şimdi yine cd leri okumamaya başladı bir cd yi okuyosa öbüründe error cd diyor ve okumuyor radyo kanallarını net bi şekilde çekmiyor bunu da çeşitli yerlerde denedim orjinal olduğu için kanalları bilgi ekranında gösterdiği içinde değiştirmek istemiyorum ne yapılırsa düzelebilir böyle bi sorunla karşılaşan başka opel kullanıcıların fikirlerini bekliyorum teşekkürler
radyoo bendede çekmioo ama arama ne kadar uzun sürerse arama frekansını okadar hassaslaştırıyo yanii bırak uzun uzun arasın, frekas ayarlama hassaslaştıkçaa daha çok kanal bulmaya başlar. Cd konusuna gelirsen seninki track çalıosa eğer 13-12 müzikli cd leri ancak çalabilio ben denedim 13'den fazla müzik koyarsan cd'ye çalmıoç. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...:)

tnr-tuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide 2004 njoy bildiğim kadarıyla bunlarda yüksek seste kendini korumaya alıyor (ŞASE YAPTIĞINDADA) radyo kanallarını çekmemesi ise muhtemelen ayarlardandır kitapçığı iyi incelemeni tavsiye ederim.Benimkinde track olarak yüklenmiş cd lerde 22 tanesini okuyor.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu konuyu açtım 2 ay önce kimse bişey yazmadı umudu kesmiştim artık bi baktım benim konuyo yorum yazılmış neyse ki hallettik ama sürekli böyle gözünü temizletince de olmuyo ki beni tanıyanlar diyo yine mi çalışmıyo senin CD okuyucu kırmızının 5 tonunu görüyorum suratımda

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
beni tanıyanlar diyo yine mi çalışmıyo senin CD okuyucu kırmızının 5 tonunu görüyorum suratımda
:kop: :kop: :kop: