Opel astra G müzik sistemi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya orjiyi de bozmak istemiyorum set bile yaptıracaksam bu teyibim üzerine yaptıracam direksiyondaki tuşlar ve yol bilgisayarının ekranı ile bağlantılı hoşuma gidiyo bozulsun istemiyorum

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
M@honi' Alıntı:
ya orjiyi de bozmak istemiyorum set bile yaptıracaksam bu teyibim üzerine yaptıracam direksiyondaki tuşlar ve yol bilgisayarının ekranı ile bağlantılı hoşuma gidiyo bozulsun istemiyorum
En güzelini yaparsın ... :good:

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırkeresınde tam 1 hafta cd yı cıkarmadı ıcınden cıkarma tusuna en az 500 kere bastım anca oyle cıkardı sastım kaldım sımdı ıyı sorun yok[/quote]
sonunda çıkardıysa ne mutlu sana, gerçi şu 500 davasında ciddiysen denemeye başlayacağım.Haa MARİKAN unutmadan benim cd'nin içince kalanlar arabesk diil he:kop:

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
bırkeresınde tam 1 hafta cd yı cıkarmadı ıcınden cıkarma tusuna en az 500 kere bastım anca oyle cıkardı sastım kaldım sımdı ıyı sorun yok
Şu 500 davasında ciddiysen denemeye başlıycam çünkü benimkide sanki kuyu, aldı cdleri vermiyo

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla bizim bi önceki araba 2004 nyoj astra idi. car 500 dü teybi. ilk açılışta cd yi çok aşırı derecede hızlı döndürüyodu. hatta tır tırrrr diye sesler geldi. araç garanti kapsamında iken servise götürdük. teybi söktüler istanbul'a teybin merkez servisine gönderdiler. 1 hafta sonra geldi teyp. gittik servise taktılar teybi gene aynı ses. neyse fazla uzun yazmaya gerek yok. üç sefer gönderdiler. tekrar geldi. gene aynı ses en sonunda yenisi ile değiştirdiler. ben o zaman track çaldığı için cd dolduruyodum. cd kaç şarkı alıyosa koyuyodum cd nin içine ve teyp çalıyodu. ayrıca onun ses sistemi çok güzeldi. yenilerinde o kadar iyi değil ses sistemi.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla yenilerini bilmiyorumda gerçekten ses sistemi çok hoş Njoy da bi araba için tam karar bi ses sistemi yapmışlar baslar özellikle çok güzel çıkıyo orjinal bi ses sistemi için çok başarılı bide belli bi ses seviyesinden sonra sesi kesmese yada kessede hopörlörler paklakmış gibi ses çıkarmasa çok süper olacak arabayı ilk aldığımızda yapmıyordu sesi kesmiyodu sonradan çıktı bu huyu

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2006 astra var...bnmkide 500 yanlış hatırlamıosam ama allaha şükür bi problem çıkarmadı şu ana kadar ne okumada ne cd çıkarmada sadece eskiden ara ara ses kısılıodu daha fasla açılmıodu biras bekliodu sora açılıodu artık o da yok allaha şükür...

hyatt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
500 mü nedir bilmem 2001 astra elegance var 4 cd calar calışmıyor bu sesin yüksek hızda artıp alcıaak hızda azlması olayınıda bir türlü beceremedim yardım ederseniiizzz