Farlar Hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Benİm Farlar Çok Zayif Gelİyor Aydinlatmiyor Gİbİ Bu Konuda Ne Yapabİlİrİm Nasil Ekonomİk Bİr Ampul Kulanabİlİrİm TŞk.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekonomık ıstıyorsan osram tak.ama neden zayıf aydınlatıyor bı arastır far ıcındende olabılır.

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman kardes bende astra classic war farları ampullerını xenon rengınde yanandan alacam ama garantı kapsamını bozarmı??

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
En son bi hafta önce çiftini 8 ytl ye aldığım dandik beyazımsı ampullerden biri patladı ve eski sarıları geri taktım ...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hiç ampullerle uğraşma heleki beyaz yanan ampullerle dişini sık ve xenon derim 7000k çok uygun bir kere olsun tam olsun bu arada beyaz ampuller yağmurlu havada off duruma geçiyor hiç bir şey göremiyorsun

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben de uzunlardan hiç memnun değili. Öteki arabada canawar gibi gösteriyo ama bunda çok dandik. Ampuller orijinal arabayla gelen.

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakadaşlar bendede aynı sorun war ama benimki ampulden değil farın kendinden birisinde gördüm çiziksiz camlı taktırmış süper gösteriyo eğer ucuz yollu bildiğiniz biyer warsa sölerseniz sewinirim bu angel eyes ı falan geçtim ben sadece çiziksiz cam olsun yeter arabamda corsa b .

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
darkface' Alıntı:
imagoodman kardes bende astra classic war farları ampullerını xenon rengınde yanandan alacam ama garantı kapsamını bozarmı??

yok kardes garantıyı bozmaz.ama ne olur ne olmas alacagın ampullerı servıste taktır.kıllık yapabılırler bır sorun olursa o acıdan.sana tavsıyem 15-20 ytl'lık ampullerle hıc ugrasma basın cok agırır.500-600 ytl varsa xenon taktır ama farların merceklı degıl buda karsıdan gelen ler ıcın pek ıyı degıl ama bence phılıps dıamondvısıon al 90 ytl paraya kıy alıp taktıktan sonra bana tesekkur edeceksın.ben hepsını denedım bundan ıyısı yok

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
yok kardes garantıyı bozmaz.ama ne olur ne olmas alacagın ampullerı servıste taktır.kıllık yapabılırler bır sorun olursa o acıdan.sana tavsıyem 15-20 ytl'lık ampullerle hıc ugrasma basın cok agırır.500-600 ytl varsa xenon taktır ama farların merceklı degıl buda karsıdan gelen ler ıcın pek ıyı degıl ama bence phılıps dıamondvısıon al 90 ytl paraya kıy alıp taktıktan sonra bana tesekkur edeceksın.ben hepsını denedım bundan ıyısı yok
:)

energym

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
philips 5000K

slm ben philips 5000 K'lik beyaz ampulünü kullanıyorum çifti 100 ytl ama aydınlatması gerçekten iyi tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...