19 Ağustos 2006 Cumartesi Karting Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bu durum olmasaydı gelicektim organizasyona birincilik kürsüsü değişecekti kesin ama olmadı malesef neyse halı saha maçı olursa onla birlikte ilk katılımımı gerçekleştircem inşallah.

NaRKoZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cukurovatuningclub.com
ya arkadaşlar bende son anda öğrendim aktivite olduğunu ...

eğer serkan abiyi aramasaydım kesinlikle öğrenemeyecektim. ama bende gelemedim. öğrendiğimde taksimdeydim ve saat 21:30 civarıydı :(

inşallah bu pazar bi etkinlik olurda bende sizlerle birlikte toplanmış olurum, ben yaklaşık 1hafya 10 gün kadar izmitteyim...

hatta izmitte olan ve gelen varsa görüşebilirim...

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani varya beni ektinis farzediyorum haberinis olsun.

Ya iyi de arkadaşlar ben daha yeni üye oldum siz değil içerenköy careefour, üye olmamı bile beklememişsiniz. Üsüldüm fallaa şimdi. Ayrıca kendimi teselli ederken en azından resimlere bakarıs die geldik mi konunun sonuna. Yaf kardeşim hiçbirinizin aklına gelmedi mi resim çekmek yaf.:D
Şaka bir yana ben bugün üye oldum ve burada sıkı bir opel dostluğu görmekteyim. Bütün arkidişlere teşekkür ediyorum her ne kadar katılmamış olsam da o günü bende sizinle yaşamış kadar oldum. Opuldunuss:rolleyes:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comwolf1980,
Resim çekmek arkadaşlarımız aklına gelmiş.

forumumuzda da bu konu üzerine zaten FARKLI Bir BAŞLIK var.

Forum Ana Sayfamızdaki:
FOTOĞRAF ARŞİVİMİZ Ana Başlığı Altındaki Aktivite Resimlerimiz Alt Başlığında Organizasyonlara ilişkin fotoğrafları bulabilirsin.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...