Astra Hararet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar belki hatirlarsiniz bi süre önce bi arkadas yeni astralarda setting tusuna basili tutunca hararet göstergesi çikiyo demisti önce setting e basiyoruz sonra bidefa daha 7sn ye basili tutuyoruz bi ses geliyo we sonra alttaki bc tusuna bas1yoruz sürekli farkli bi menü çikiyo bunu opan a sordum ordakilerde sasirdi ilk defa görüyolarmis bunun ne oldugunu bilen warmi ama hararet degil

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadasım hararet o tusta ben servisle görüştüm yok dediler böyle birsey araba harareti yükselince arabanın arıza lanbası yanıyormus baska birsey yok yani

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06cey66
Experience ve asTRa Nick'li üyelerimiz konu hakkında bilgi sahibi...

Hararet göstergesi de var demişlerdi yanılmıyorsam o menüde... ;)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orada 10-12 Farklı bilgi var hatta ve hatta aracın o anda üretmiş olduğu elektrik voltajı dahi var.Hararet yaptığı zaman arıza lambasının yandığı doğru buna bir şey demiyorum.Müsait bir zamanımda fotoğraflar forum a koyarım.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambası yanmayor. hararet lambası var ayrı o yanıyor. tecrübeyle sabittir... o da kontak açıkken. araç çalışınca sönüyor...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuda hala bir sonuca ulaşamadık arkadaşlar.Evet şunu bir açıklığa kavuşturalım.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk 4 ve son 4 resimdeki karakterler hariç diğerleri sürekli değişiyor.Bunun bilgilerini GM den istedim.Blaupunkt a yönlerdirdi.Blaupunkt dan istedim,GM nin izni olmadan bu tip bilgilerin kaynağını sizinle paylaşamayız diye bir yanıt geldi.
Yanıt almak konusunda çalışmalarım halen sürüyor.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arakdaslar benim ekran farklii motor sicakligini ,, disarinin sicakligina ayrintisina kadar.. ve bilmedigim bi cok ayrintiyi gosteriyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...