• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

İzmir için özel servis tavsiye

gsalper

Kayıtlı Kullanıcı

2016 K kasa opel astra 1.6 dizel otomatik dynamic model aracım var. aracımın garantisi yok izmirde güvenebileceğim, tavsiye edebileceğiniz özel servis varmıdır? çünkü herkez bu işin ehli olmuyor. ya kazıkçı ya fırsatçı oluyor ya da arabayı daha çok bozuyor. bakım, arıza vs için. şimdiden teşekkürler.

akyel_aytac

Kayıtlı Kullanıcı
Ege güven oto var ben bir kere gittim çok ilgili idiler karabağlarda internetten bakarsanız adresleri var ustalar bilgili ve gördüğüm kadarıyla paracı değiller

gsalper

Kayıtlı Kullanıcı
eyvallah dostum değerlendireceğim.

arsenic2400

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar ,

Corsa C 1.0 Easytronic lpg li aracımda son dönemlerde enterasan bir sorun yaşıyorum .
Benzinde ve lpg de fark etmeden bazen sarı anahtar hatası yanıyor . Gaza istediğim kadar basayım rölanti den 1 ile 1,2 devir arasından yukarıya çıkamıyor .
Kontağı kapatığ açınca bazen düzelme oluyor bazen bir kaç defa kapatmak gerekiyor .
Seyir halindeyken bir sorun yokkende bir anda bu sorunu yapabiliyor .
Genelde benzinde kullanıyoruz aracı .

İzmir deyim ben . Perşembe günü tamirciye götüreceğim tekrar ancak ilk gittiğimde hatayı sildi tekrar olursa gel dedi çokta güven vermedi açıkçası .
Netten biraz araştırdım gaz pedalı komple değiştiren var beyin tamiri yapan var sensör değiştiren var.
Bu sorunu yaşamış yada önerisi yönlendirmesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum .