Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda en düzgünü totalde bu yüzden ordan alıyorum ama yerine göre deişir tabii bide puan olarakda burası derim

nitro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim araba 48000 de hep opetten aldım gidişatta sorunum yok otobanda 215 gördüm bercestenin önünde sapancada hafif bi rampada bilenler bilir aşırı bi rampa yok yani. Ses olarakta iyi, motor sorunu hiç yaşamadım. Şuan İzmirdeyim şehir içi 6 lt yakıyorum, hatta 830 km yaptım bi sefer şehir içi. Hem yerli yarısı koçun yarısı öztürk diye bi ailenin. Bence opetten alın.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar po benzininden sonra düne Shell aldım ben de coştum araba da coştu:Dçünkü gaza ayağımı dokundurduğumda 100-110 u buluyor uzun yolda.eskiden aynı oranda bastığımda hız 90 civarında olurken şimdi arabayı 90 da tutamıyorum ve doğal olarak yakıt da azaldı:good:

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
po den alıyordum, en son 100 ytl lik dizel aldım, depo çok uzun süre full gözüktü. normalde full depo ile 900 - 1000 km yapıyorum, ortalama tüketim aynı göstermesine rağmen 700 km de kaldım ve yakıt hızla azalarak. şüphelendim depo filan mı sızdırıyor diye baktım yok. ben de opetten almaya karar verdim. opet kart aldım. performans artışı oldu fakat ne kadar yol gideceğini zaman gösterecek.
son zamanlarda dizel ve benzine bir madde katarak kabattıklarını duydum ama ne derece doğru bilemem...

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar shell benzininin opel motorlarına yaramadığını söyleyen ustalar var.egr arızasına neden olduğunu falan iddia ediyorlar.ben şahsen böyle bir şey görmedim ve aldığım her shell yakıt çok da iyidir.siz ne düşünüyorsunuz?