Neler yeni

Kadife Folyo Kaplama

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Merhaba dostlar. Bu konuda epeydir birşeyler yapmak istiyordum ama bulunduğum yerde kadife kaplama kendinden yapışkanlı folyo bulamadım. İnternette de baktıklarım biraz pahalı geldi. 5 metrelikler pahalı ve çok fazla, 1 metrelikler de yetmez diye düşünürken son araştırmamda graficar isimli bir siteye rastladım. Torpido, ehliyet gözü(direksiyonun solunda aşağıdaki) ve kolçak içi için hazır kesilmiş kadife folyo, kapı içleri için de keçe gibi biraz kalın bir kumaştan ful seti aldım. Bugün uyguladım, sonuçlar aşağıda. Ufak tıkırtılara çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca premium bir görünüm sağladı. Ben folyo alıp kendim yapıştırsam bu kadar muntazam olmazdı. Kalıpların hazır olması çok büyük kolaylık.

Kadife folyo malzeme.

Kapı içlerine kaplanan kumaş.

Ruhsat gözünü sökmeden kaplayamadım, çok küçük ve dar bir alan olduğu için.

Kolçak içi

Torpido. Alt parçayı düzgün hizalayamadım sanırım, sol arka kısımda ufak bir açıklık oldu.

Bunlar da kapı içleri

Sette bardaklık içerisi için kalıp yok. Ancak bardaklık için fazladan parça gönderdi satıcı sağolsun. Ben de biraz uğraşıdan sonra bardaklığı hallettim. Ancak şunu belirteyim, set çok büyük kolaylık sağlıyor. Kalıp olmasa ve parça parça birleşmese bu kadar muntazam yapamazdım ki elim yatkındır ince şeylerle uğraşmaya.
Set her kısım için 4 veya 5 parçalı. 4 yanı ayrı, tabanı ayrı şekilde. Önce yanlarını, en sona da tabanını yapıştırıyorsunuz, mükemmel oluyor. Bardaklık da böyle oldu

Son olarak şunu söylemek isterim, böyle bir düşünceniz var ise bu set çok kullanışlı. Satıcının sitesini belirttim en başta, link koymama lüzum yok sanırım. Kolaylıkla bulursunuz. Nette önce parayı alıp sonra ürün gönderenlere pek güvenmiyorum ama bu kişinin işi bu ve instagramda ve bilumum sosyal medyada yaptığı işlere bakınca güven duydum, siparişi çarşamba verdim, cuma elimdeydi. Yanlış anlaşılmasın, reklam değildir. Satan kişiyi tanımam, sadece hazır kalıplarla olması çok pratik ve muntazam oluyor. Bunu beğendiğim için sizlerle de paylaşmak istedim.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Bunu bende yapmak istiyordum teşekkürler hocam. Elinize sağlık.

ikra71

VIP Üye
Ad Soyad
Ali Bey
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2013
Ürünü satın aldığınız sitenin linkini atarmısınız.

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Çok içime sindi hasip bey, tavsiye ederim..

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş, ben de gerekli olduğunu düşünüyorum. Tek çekincem sıcağı görünce, kayıp gevşemesi ya da buruşması. Malum işin içinde yapıştırma varsa ısıya dayanıklı olmalı.

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş, ben de gerekli olduğunu düşünüyorum. Tek çekincem sıcağı görünce, kayıp gevşemesi ya da buruşması. Malum işin içinde yapıştırma varsa ısıya dayanıklı olmalı.
Onu zaman gösterecek

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
86,5 tl, kargoyla beraber.

ikra71

VIP Üye
Ad Soyad
Ali Bey
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2013
Fiyatı biraz tuzlu gibi ama güzel olmuş güle güle kullanın.

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Fiyatı biraz tuzlu gibi ama güzel olmuş güle güle kullanın.
Ortalama geldi bana ama kalıplı olmasının faydasını yapıştırırken anlıyorsunuz. Metre işi kaliteli folyo da çok ucuz değil. 15-20 liraya istediğiniz kalitede ve miktarda bulamayabilirsiniz. Benim açımdan, zaman ve emek olarak çok fazla işime geldi. Bu yapıştırdığınız yerlerin kalıbını çıkarmadan yapmak çok zor. Bir de yaşadığınız yer önemli. Ben sivasta her aradığımı bulamıyorum. Bulduğumu da nimet sayıyorum

Bmwsem

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra j 1.6 16v
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edıtıon
Model Yılı
2015
Ellerinize sağlık güzel olmuş bende almak isterim fakat sıvı ile temas ederse durum nasıl olur acaba,ayrıca arkasındaki yapışkan nedir acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
sıvı ile pek bir sorun olacağını sanmıyorum. üst kısım bildiğiniz kadife. yapışkanın kimyasalı nasıldır bilmiyorum fakat, piano black, karbon vs tarzı folyoların aynısı. zaten kadife folyo olarak geçiyor.ısıyla yapıştırırsanız çok daha sağlam olur. ben kenar ve uç kısımlarını çakmakla ısıttım yapıştırdıktan sonra. kolay kolay kalkmaz gibi.bir de malzeme kaliteli, yanmıyor kolayca. çakmağı üzerine tuttum az da olsa ama yanmadı. kapı içlerindeki ise keçe gibi, çok kalın. yazın kendiliğinden kurur, yapışkanı da çok iyiydi o kısımların.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Emre
Araç
Astra F
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
GLS
Model Yılı
1997
Bir şey daha öğrendik, hem de faydalı ve güzel birşey. Katkınız için teşekkürler

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bmwsem

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra j 1.6 16v
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edıtıon
Model Yılı
2015
Teşekkür ederim verdiğiniz faydalı bilgiler için havalar iyi olduğu zaman bende yapmak isterim dediğiniz gibi premıum bi hava katmış arabaya

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Bir şey daha öğrendik, hem de faydalı ve güzel birşey. Katkınız için teşekkürler

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim verdiğiniz faydalı bilgiler için havalar iyi olduğu zaman bende yapmak isterim dediğiniz gibi premıum bi hava katmış arabaya

Rica ederim dostlar, birbirimize faydalı olabiliyorsak ne mutlu

Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Bagaj ledini bugün taktırdım. Çok güzel oldu. Tabi akşam bir video çekip buraya atmak lazım. Fırsat bulunca paylaşacağım inş..