Arkadaşlarım komik gelebilir ama ben bilmiyorum???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım neyi dert ediyorsun.alacan bir matkap stobu delecen.takacan tek duy ampül yanacak.anadolu yakasında isen yaparız dert etme sende yaparsı gerci.ne sigorta takacan nede başka birşey.stobu del.tek duy ampül tak yansın.çok iyi duruyor arkada

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Papirus' Alıntı:
Nette gezerken yeni astra için led li arka stop lambaları buldum belki meraklısı vardır diye fotoları aşırdım. bakalım beğeneniz olacak mı?

rckleuchteledchromdv4.jpg

Bu da kırmızı olanı
rckleuchteledrottk0.jpg

çok güzel bunlar harika durur.... Ama çok para bunlar... Kendim yapayım dedim araştırdım soruşturdum... Bir sürü led ampül lazım... Tanesini adam 1ytl'den veriyor izmirde çokta ışık vermiyor... Onları lehimle karta tutturcaksında aralara direnç koycaksında ondan sonra efendime söyleyim titreme yapmasın diye başka birşey bağlanıyormuş voltunu wattını ayarlıcaksında sonra stopun içini açıp kart üzerine düzenlenen led grubunu doğru açıyla silikonla reflektöre tutturcaksında tabi reflektörün hasar görmiceği belli değil... Arıza vermesi durumu var birde... Çok güzel duracak, uğraşmaktan keyifte alırım ama çok çok uzun iş... Tek başıma yapmaya güvenmiyorum açıkçası... Geçen günde hadi dedim 3.stop lambasını açayım bari ona yapayım dedim far camının üstündeki yuvarlak kaplamayı vida kapağı sandım meğer arka cama su püskürtüyormuş ordan (nerden aklıma gelcek su püskürten aparatın far camının üstünde olduğu) tornavida sokunca bozuldu tıkandı... onu değişmek icab ediyor şimdide... İzmirde olup kendi led stop yapmak isteyen varsa haberleşelim birlikte araştıralım kendimiz yapalım....???

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sis lambaları artık tek yapılıyor sebebi güvenlıik için uzaktan stop(fren) lambalarından ayırt edilsin diye

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arka sisleri sis olmadıktan sonra yakmakta gereksiz...İnsanın gözlerini alıyor veya arkadan kopartıp gelirken ikiside yanıyorsa frene basmıs diye heyecan yapıyorsun...O stopların vectra b icin olanı varmı acaba...(-:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
bende kendim bağladım sağ tarafa... 2 senedir kullanıyorum hiç bi sorun olmadı...

zaten olmaz... elektrikten bu kadar korkmaya gerek yok... ona kalsa eski arabalar ne yapsın hepsinin yanması lazım o zaman

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
çok güzel bunlar harika durur.... Ama çok para bunlar... Kendim yapayım dedim araştırdım soruşturdum... Bir sürü led ampül lazım... Tanesini adam 1ytl'den veriyor izmirde çokta ışık vermiyor... Onları lehimle karta tutturcaksında aralara direnç koycaksında ondan sonra efendime söyleyim titreme yapmasın diye başka birşey bağlanıyormuş voltunu wattını ayarlıcaksında sonra stopun içini açıp kart üzerine düzenlenen led grubunu doğru açıyla silikonla reflektöre tutturcaksında tabi reflektörün hasar görmiceği belli değil... Arıza vermesi durumu var birde... Çok güzel duracak, uğraşmaktan keyifte alırım ama çok çok uzun iş... Tek başıma yapmaya güvenmiyorum açıkçası... Geçen günde hadi dedim 3.stop lambasını açayım bari ona yapayım dedim far camının üstündeki yuvarlak kaplamayı vida kapağı sandım meğer arka cama su püskürtüyormuş ordan (nerden aklıma gelcek su püskürten aparatın far camının üstünde olduğu) tornavida sokunca bozuldu tıkandı... onu değişmek icab ediyor şimdide... İzmirde olup kendi led stop yapmak isteyen varsa haberleşelim birlikte araştıralım kendimiz yapalım....???

LED leri ankarada ulusta ki konya sokaktan ayarlarız kafana takma:D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
arkadaşlar sis lambaları artık tek yapılıyor sebebi güvenlıik için uzaktan stop(fren) lambalarından ayırt edilsin diye

mantıklı... ayırt etmek oldukça güç oluyo bazun

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yazacam tek taraf üstadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...