Haydi Paşalar

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi Rüştü Reçber, haydi Mehmet Aurelio, haydi Hakan Şükür, Fatih Tekke ve diğer aslanlar... 2004’te Portekiz’de, 2006’da Almanya’da yoktuk. 2008’i de es geçmeye niyetimiz yok. Avusturya ve İsviçre’ye gitmek istiyoruz. O halde haydi çocuklar...

milli.jpg

Gruptaki ilk maçımızı bugün oynuyoruz. Rakip, cumartesi günü kendi evinde Bosna’ya 5-2 mağlup olan Malta... Frankfurt’tayız, üstelik tribünlerde seyircimiz de yok. Ancak Terim ve paşalarımız biliyor: Biz bu gece Arena’da
70 milyonuz...
Türkiye
Rüştü
M.Topuz
Gökhan
Can
Ergün
M.Aurelio
Hamit
Yıldıray
Tümer
Hakan
Fatih

Malta
Haber
Ciantar
Azzopardi
Said
Dimech
Agius
Mattocks
Mifsud
Schembri
Pace
Sammut

Stat: Commerzbank Arena
Saat: 21.00
Yayın: ATV

Hakem: Bernardino Gonzalez Vazquez (İspanya)

Pankart tamam, ses yok!
Malta maçı öncesi Frankfurt Comerzbank Arena Stadı’na dev pankart asıldı. Coca Cola tarafından hazırlanan ve toplam 10 bin seyirciyi gösteren “Seni yalnız bırakır mıyız sandın” yazılı pankart dün asılırken, bugün de kale arkalarına Petrol Ofisi ve İddaa’nın hazırladığı pankartların yerleştireceği bildirildi. Toplam 20 bin seyirci varmış gibi gözükeceği açıklanan dev pankartın 28 metre eninde ve 60 metre uzunluğunda olduğu belirtildi. Bu arada UEFA’nın statta ses düzeni kullanılmasına ise izin vermediği ifade edildi.
Statta 240 kişi olacak
İsviçre maçında aldığımız ceza nedeniyle seyircisiz oynayacağımız Malta karşılaşması için Commerzbank Arena Stadı’nde toplam 240 kişinin olacağı belirtildi. Mücadele için sahadaki futbolcular dahil olmak üzere iki ülke delegasyonuyla birlikte 150 kişi statta yer alacak. Karşılaşmayı 90 basın mensubunun takip edeceği bildirildi. İki ülke basın mensuplarının dışında iki Alman gazeteci de mücadeleyi izleyecek.

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bakalım ne olacak kartonla bile olsa yanındayız türkiye

serkan_CRS_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza flan fark etmez ezecez ınsallah

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
kırmızııııııııı, beyazzzzzzzzzzzz,
en büyükkkkkkkkkk,
Türkiye...............

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ben Fark Bekliyorum takımımızdan her ne kadar forvet hattımız güven vermese de..

hadi hayırlısı ;)

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte budur işte budur yendik yenmemiz gereken bi takımdı yendik ama ben fark isterdim yıldırayda keşke atsaydı o golleri

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

muzzy' Alıntı:
işte budur işte budur yendik yenmemiz gereken bi takımdı yendik ama ben fark isterdim yıldırayda keşke atsaydı o golleri

Yendik yendik ama nasıl..Açıkçası benim milli takımdan gelecekle ilgili bir umudum yok.Bosna'nın 5 attığı takıma 2 tane atabildik oda 1 saatlik bir ızdıraptan sonra.Grup kolay ama işimiz zor onu biliyorum.İnşallah kısa zamanda toparlanırlarda yine kazaya kurban gitmeyiz...

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Yendik yendik ama nasıl..Açıkçası benim milli takımdan gelecekle ilgili bir umudum yok.Bosna'nın 5 attığı takıma 2 tane atabildik oda 1 saatlik bir ızdıraptan sonra.Grup kolay ama işimiz zor onu biliyorum.İnşallah kısa zamanda toparlanırlarda yine kazaya kurban gitmeyiz...

aynen abi yani dünki maçta ancak 2. yarıda gol bulabildiysek çok acı bize yaaa diğer maçlarda ne yaparız bilmiom maçta rüştü de pek hazır gibi değildi kaleye tam bi şut çekselerdi kesin kaleye alırdı söliyim ben açıkcası hakan şükürden öle bi performans beklemiodum ama maçın yıldızlarını seçersek de tümer ve hamit başta olmak üzere nihatı da koyarım