Corsac(z10xep-z12xep-z14xep)motor Sesi

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c lerde ve z10xe-z10xep-z12xep-z14xep motorlarda triger zinciri bağlantı yrlerinde meydana gelen boşluktan dolayı ses yapmaktadır buna dair kampanya vardır bu motor versiyonlarına sahip olan corsa sahipleri bakım şartı aranmadan kampanyaya giriyorsa zincir değişimi yapılmakta bilginiz olsun.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl bir kampanya garanti şartı aranıyormu ? benim arac 2004

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım garanti şartı bakım şartı aranmaz.aracınızı aldığınız yetkili servise sordurun kampanyaya giriyormu.ilerde bu işi yaptırmaya kalkarsanız400 milyon gibi maliyet var bilginiz olsun

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar pek alakalı degıl ama beızım gt ve calibradan çıtçıtçıtçıtçıt diye ses geliyor sureklı bazen de kesılıyor.araclar yuksek km de nedenı bu mu,yoksa subaplarda falan mı problem var?

ucetintas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2004 corsa 1.0 essential 71.000 km de araca sahibim. Geçen gün servise götürdüm. Servisçinin kapıdan ilk girişte bana dediği kelime trigerden dolayı motor dizel gibi çalışıyor dedi. Triger zinciri değişmeli dedi. Motorum dizel gibi çalışmakta. Servisin dediği gibi zincir değişmeli mi ? değişim maliyeti 370 ytl fiyat verdiler.

celalyayla

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2004 corsa 1.0 essential 71.000 km de araca sahibim. Geçen gün servise götürdüm. Servisçinin kapıdan ilk girişte bana dediği kelime trigerden dolayı motor dizel gibi çalışıyor dedi. Triger zinciri değişmeli dedi. Motorum dizel gibi çalışmakta. Servisin dediği gibi zincir değişmeli mi ? değişim maliyeti 370 ytl fiyat verdiler.

benim araçtada şuan aynı sorun var. servise götürdüm 450 lira istiyorlar sökülünce belki bi kaç ufak parça değişir dediler eğer takım değişmezse dahada düşüyormuş fiyat uygun şekilde nerede halledebilirim bu işi bilgisi olan varsa yardım etsin acilll.....

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Aynı sorun bendede var. Gergilerin değişmesi lazımmış sanırım sadece gergi satılmıyor komple değişmesi lazım triger zincirinin. Servis bana 600 TL dedi %25 opel club card indirimi ile 450 TL oluyor daha ucuza çıkamayacağız sanırım