ben yardım istiyorum

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle ilgililere teşekkür ediyorum ve sorularımı sormaya başlıyorum:
1999 model bi astra g sedanım var arabam çok güzel dış modifiyesini kendi ellerimizle yaptık bunlarda komple on arka tampon marşpiyer ve dtm rüzgarlık ama aracım biraz yavaşladı sizce ufak çaplı nasıl performanslar alabilirim cevaplarsanız sevinirim arabamda gsi orta susturucusu ve son susturucusu var yed marka açok hava filitreside var bide astr g kasalarda motorun hava girişindeki bi odacık var bunu hiç söken oldumu yada sökünce ne oluyor sağolun....

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın biraz uzun ve karmaşık bi konu olmuş ama napiiim arabamı cok seviyorum

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın aerodinamik yapısını tutturamadıgından yavslar ruzgar dırencını ıyı ayarlamanız lazım spoyler rast gele takılmaz cunku.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben açık hava filtresine karşıyım her zaman, eğer konumlandırması iyi olmazsa sıcak hava alıp performansı düşürüyor.Bence kutu içi filtreye geç, eğer imkanın varsa kazanlı daha da iyi sonuç verebilir.Marka olarak Pipercross, K&N veya bende var, oldukçada memnunum Raid Hp Maxflow da olabilir.Splitfire Platinium buji takımı alırsan ateşleme de bir nebze iyileşir...

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ermanı dinle ilk başta bunlardan başla daha sonrası zaten çorap söküğü gibi geliyor

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bencede ecuyla başla derim...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence tam tersi. Ne yapacaksan yap en son chip'e gir.Eğer chip'ten sonra mesela dereceli egzantrik gibi bir mod falan yaparsan chip'i tekrar haritalandırman gerekir, çifte masraf olur...

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Bencede Erman doğru solio.. Bi kere açık hava filtresi performans verir die bi olay yok performans aldığı durumlar daha çok oluo :) Ya kutu içi filtreye geç yada kazanlı güzel bir kit kullan.. Ama kutu içi daha masrafsız olur..

Performans anlamında ise bize bi hedef koyarsan bizde sana o hedefe nasıl en kolay ulaşabileceğini soleriz bolesi daha güzel olur bence.. Senin beklentin önemli çünki?