Yaşasın yeni Kral!

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğumak yersiz gene dikiş tutturamayan mercedes de artist ve gerçekten yetenekli bir alonso izliycez fakat reno daki gibi iii günler beklemiyor onu .

raikonen nin mersodaki derecelerine yaklaşamıycak bile nedeni ise raik gibi limit ötesini becerememesi.

şu bir gerçekki aracı limitlerinin üzerinde kullanan iki pilot vardı yakın zamanda biri hakinen diğeri raikonen.

schumi diceksiniz ama bende onun stilinin ayrı olduğunu ve onun bir f1 aracını ralli otomobili gibi kullandığını ve bu yüzden limit ötesi pilotlardan üstün bir biçimde ayrıldığını söyliycem.

bugün ne hakinen nede schumi kaldı.

ferro bugüne kadar ki tecrübesi ve limitsiz parasıyla gene şaheser makina çıkarıcaktır burda raikonen de işin içine girdimi baldan tatlı olucak.

merso ne yapar diyelimki alonso ile yeni bir schumi ferro mucizesine başlamış olsunlar bu olsa bile şampiyonluk için 2 sene çok çalışmaları lazım .

reno arabasını geliştirecek ve sorunsuz başlıycak fakat raik le baş edebilecek pilot ları olmuycak sanırım bu sene.

güzel bir sezon olabileceği görüşündeyim ...
:)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gününde olduğu zaman tek bir pilot tanırım J.P.Montoya (tabi Schumi'den sonra)..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
gününde olduğu zaman tek bir pilot tanırım J.P.Montoya (tabi Schumi'den sonra)..

bence montoya ya hızlı giden çarpışan araba kullandırılmalı :)

kızma olurmu barcha affına sığınarak yazıyorum.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pilot takıntım yok ama,dehşet Mercedes-McLaren ciyim.Yani 2007 sezonunda artık mecburen Alonso cuyum.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
bence montoya ya hızlı giden çarpışan araba kullandırılmalı
kızma olurmu barcha affına sığınarak yazıyorum.

kızsamda kızmasamda doğru yorum oldu.. :) napalım montoya'nın da zaafı bu, adam çarpıyo.. bu da aşırı agresifliğinden galiba.. tam kendine göre bi yarış buldu aslında.. NASCAR.. :D

asTRa' Alıntı:
Pilot takıntım yok ama,dehşet Mercedes-McLaren ciyim.Yani 2007 sezonunda artık mecburen Alonso cuyum.

Mclaren Mercedes'i bi tek Hakkinen ve Coulthard varken sevmiyodum.. sonra kanım kaynamaya başladı, ama önce Ferrari var tabi.. :) bu arada aracının modeli rengi tipi en güzel olan marka bence.. 10 numara..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) bu arada aracının modeli rengi tipi en güzel olan marka bence.. 10 numara..[/quote]

buna yüzde bir milyon katılıyorumm...