Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Köklü Değişikliğe Gidiyoruz :)

Katılım
16 May 2015
Mesajlar
2,304
Beğeniler
1,170
Puanları
113
Yaş
35
Konum
Afyonkarahisar
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
#1
Arkadaşlar öncelikle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Büyüklerimin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim :)

Yaklaşık 2 aydır sitemiz daha aktif ve kullanıcı etkileşiminin giderek arttığı bir grafik sergiliyor. Bu kapsamda sitemize yenilikler katmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde @u.uçar hocamdan gelen talepler doğrultusunda astra araçları kendi içersinde jenarasyonlarına göre düzenledik, yine @Cemil ŞEN hocamın önerilerine görede birkaç düzenleme daha yaptık. Burdan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

1. en büyük yeniliğimiz; Öncelikle tüm markaya hitap edebilmek için bir isim belirledik, bu ismin .org adresini direkt olarak satın aldım. Sonrasında araştırmalara devam ederek aynı adresin .net olanının satılık olduğunu görünce onada ödeme yaparak transfer işlemlerini başlattık, .com için pazarlıklarımız devam ediyor. Önümüzdeki hafta bu isimler aktif olarak kullanılmaya başlayacak.

2. en büyük yeniliğimiz; Bugüne kadar hiçbir otomobil fan sitesinde yapılmayan bir yeniliği sizlerle paylaşıyor olacağız. Yapacak olduğumuz sistemle online olarak marka/model/kasa/renk seçimi yaparak aracımıza özel jant modellerini görebileceğiz. Yani similasyon üzerinde canlı olarak aracımıza özel jant modellerini seçebileceğiz. Bu çalışmalarda şu an hızlı şekilde devam ediyor. 1990 ve sonrasında üretilmiş bütün marka model araçlar sistemimize eklendi, bu araçların fotoğrafları sistemimize ekleniyor. Jant modelleri olarakta yaklaşık 600 civarında farklı model bulunmakta, bu modellerin çoğu şu an ülkemizde aktif olarak satılıyor.


Velhasılı kelam heyacanlı günler bizi bekliyor. Şimdiden hayırlı olsun hepimize.
 
Son düzenleme:
Katılım
23 Kas 2017
Mesajlar
616
Beğeniler
428
Puanları
63
Yaş
33
Konum
İstanbul
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
#2
İnşallah hasip hocam
 
Katılım
3 Kas 2017
Mesajlar
1,170
Beğeniler
588
Puanları
113
Yaş
44
Konum
İstanbul
Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
#3
Bizde teşekkür ederiz @Hasip kardeşim..Uğraşlarını ve çabalarını takdirle karşılıyorum...İnşallah bu forum sitesi daha iyi olacak hepimiz için..
 
Üst