lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben musterılerıme soruyorum hepsıde nerden taktırdım su lpg yı dıyor ama su sıralı cıktı cıkalı memnunıyet arttı gıbıme gelıyor. sız lpgli OPEL kullanan arkadaslar sız yuz kaç puan verırdınız lpg ye??

astracı_ss06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
arkadaslar ben musterılerıme soruyorum hepsıde nerden taktırdım su lpg yı dıyor ama su sıralı cıktı cıkalı memnunıyet arttı gıbıme gelıyor. sız lpgli OPEL kullanan arkadaslar sız yuz kaç puan verırdınız lpg ye??
ben dizel combo kullanıcısıyım ama sıralının metini cok duyuyoruz taktırıpta memnun olmayan yok hatta auto show dergisinin bi saysında onno usya yazan bir opelci kardesimiz lpg li 1.4i nin daha cok performans verdigini söylüyor ;) dizel alıpta dünyanın vergisini, bakım parasını wermektnse ??

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende haklısın :D astracı ss06

AKBULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım 93 vectra var normal tup baglı 10000 km de bujılerı degıstırınce patlatma felan yapmıoo cekısde fark yok o kadar cok memnunum

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
astracı_ss06' Alıntı:
ben dizel combo kullanıcısıyım ama sıralının metini cok duyuyoruz taktırıpta memnun olmayan yok hatta auto show dergisinin bi saysında onno usya yazan bir opelci kardesimiz lpg li 1.4i nin daha cok performans verdigini söylüyor ;) dizel alıpta dünyanın vergisini, bakım parasını wermektnse ??

Şu an lpg'de kesinlikle tüpten daha fazla performans alıorum.. Binen arkadaşlarda bilir ;)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shadow' Alıntı:
Şu an lpg'de kesinlikle tüpten daha fazla performans alıorum.. Binen arkadaşlarda bilir ;)

hem daha düşük yakıt sarfiyatı, hem daha performanslı bir motor hemde max. +10.000 devir..

yazdıklarım tamamen gerçektir arkadaşlar..

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı lpg ne demektir açıklayan olursa sevinirim. birde sıralı lpg nin maliyeti kaça patlıyor.

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilendirmen için çok teşekkürler arkadaşım...