Vectra c park lambası ikazı

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar vectra c'ye bu mavi park lambaları varya onlardan taktım bilgisayarda park lambası hatası verior bunalrın phlips marka aldım kabul ettı ama onunda beyaz die aldım ama sarı gibi yanıyo ben mavilerden takmak istiyorum ne yapmam lazım aydınlatırsanız sevinirim şimdiden yorumlarınız için teşekkurler

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
phlips in mavi yanan ları var çok güzel yanıyo ama fiyatı pahalı biraz tanesi 10.00 ytl idi galiba

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben ankarada bi passat görüorum bizim sokakta nasıl bir ampulsa aynı xenon gibi

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende park ampulu alicamda arabaya, h kaçtır acaba kitapçıkta yazarmı...

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ben o mavi yanan dienlerden aldım phlipsin dışı mavı ama yanerken sarı oluyolar şu anda ustunde o var

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende de daha once passat vardı o ampullerden bende aldım hemde ucuzundan aldım markası HELL ama patlama falan yapmadı yanlız alırsan watına dikkat et watı yuksek alırsan kararma yapar ve bir dipnot daha taktığın ilk zamanlar geceleyin sana sankı hiç aydınlatmıyormuş hissi verebilir ama ole değil uzun yola çıktığın zaman karşıdan gelenler sellektor yapınca anlarsın :D birde kotu bi yanı var yağmurlu zeminde goruş mesefesi azalıyor

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozcurt' Alıntı:
yaa ben o mavi yanan dienlerden aldım phlipsin dışı mavı ama yanerken sarı oluyolar şu anda ustunde o var
bende aldım onlardan astra taktım mavi değil sarı yakın yanıyo bendekılerde.
led ampülü kabul etmiyo yeni arabalar caddy de taktım oda kabul etmedı bende pejosu olan arkadaşa verdım onda yandı.