Yeni opel corsa C'MON hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
ben bu yeni korsayla test surusune cıktım. o kadar da iyi gelmedi bana nedense. virajlara giris hic hosuma gitmedi, belki de kendi arabama kıyasladıqım icindir ama gidisi de o kadar iyi değil. performans acısından pek ii değil yani.. fakat ic dizayn gercekten cok hos birde onden gorunusu.. direksiyon deri felan yapmıslar hos duruyodu yani bayaqı. yaqmur sensoru felan da vardı yanlıs hatırlamıyosam. unutmadan birde fren sistemi basarılıydı.. daha da soylenecek bise yok bence..
bu arada corsa 1.3 4kapı 75hp olanindan bahsediyorum...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla abi crack 1.3 dizel 75 hp olunca zaten pekde performans beklememek lazım. Hergün arabayı kullanacaklar, uzun yol yapacaklar ve kalite arayanlar için bence çok iyi bir araba yapmışlar. viraj hakkında bişey diyemem daha deneyemedim :( aslında bunların bir 1.7 dizelleri war 100 hp nin üzerindeydi ama onlar tr ye gelmiyor. esas onlar performans konusunda baya iyi gibime geliyor

hkaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle araban hayırlı olsun. güle güle kazasız belasız kullan.bence devir ekonomi devri dün bi arkadaş 96 vectra alıyordu sonra vaz geçti araba ekonomik olsunda dizel yada benzinli fark etmez.Biz benzin yada mozot parası hesaplıyoruz bilmiyorum varmı başka ülklerde ....Gerçi kara deniz de doğal gaz ve petrol bulunmuş inşallah bir 2.0 motorları konuşuruz burda.süratsa süray güçse güç performans desen bu arabalarda ama biz 1.3 dizeli ve 1.2 motorları konuşuyoruz.umarım herşey düzelir.saygılarımla.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen haftanın autoshow dergisinde testi vardı. küçük sınıfın yeni lideri diyolar. çok met etmişler. ama ufak tefek sorunlar war tabi. çarpraz görüşün kötü olması gibi. A sütünü çok eğik olduğu için. bi de iç kısımda bazı yerlerin plastik kalitesi düşükmüş. onun dışında pek sorunu yok. küçültülmüş astra anlayacağın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...