Izmir Egem Opel Yetkili Servisi çilginliği

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR GEÇENLERDE ARACIM İÇİN XENON FAR KİTİ + İŞÇİLİK FİYATI İÇİN EGEM OTOMOTİV İZMİRE Bİ MAİL ATTIM SAGOLSUNLAR HEMEN CEVAP VERMİŞLER. BANA BİRAZ ÇILGINCA GELDİ AYNEN GELEN MAİLİ KOPYALIYORUM...

Merhabalar,

Söz konusu aracınıza xenon farların takılabilmesi için farlar, far beyni ve tesisatın komple değişmesi gerekiyor. Parçalar takribi 6.000,00 YTL ve işçilik ise 797,00 YTL tutarında olacaktır.

İyi çalışmalar

Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Göknur KOÇ

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harbiden uçmuş adamlar.Corsa'da 7000 ytl indirim yapıyorlar farkınıda böyle kapatmaya uğraşıyorlar heralde.

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka servislere de mail attım bakalım servisler arasında ki fiyat politikası nasıl olacak fiyatlar gelince hemen paylasacagım

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hedef otomotiv die bi servisten fiyat geldi hangi şehir belirtmemiş bende ne kadar servis varsa hepsine attım mail bu servisimizde 4000 ytl parça masrafı işçilik içinde 250-300 ytl fiyat biçmişler bilginize

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
650 ytl orjinal japon 1yıl garantili ben kendim bizzat takıyorum 8000 k

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı o ne bee bızde takıyoruz aynı goruntuyu verıyo ama xenon daha varklı tabıkı kendı arabamda var bende ışçılık dahıl 300 ytl ye yaptırdım ve cok memnunun o farı alacagıma en ıyısı 2007 model combo yenı serıyı alırım vallahı :D

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onların dediği rakam lar orjinal ekipman yani far beyin ampül tesisat artı işçilik.normal sadece far 1.000.00 ytl olması lazım.ama sen merceksiz diyosan yani piyasadaki far kitlerinden bendeki rakam bu.aracın astra h ve her modelde olmuyo arıza veriyo

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egem benim arkadaşın astrasına bu merceksiz xenonlardan takıyor ve ilk yıkamada farlar su alıyor çirkin görüntü oldu tabi