vectra b karbon temizliği

mustice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda karbon temizliğinin çok yararlı olduğunu okudum ve kastamonuda araştırdım yapan bir yer buldum markasını sistem clear dedi 60 ytl ye yapıyorlarmış iki saat sürüyormuş arkadaşlar bu marka karbon temizleyici nasıldır ve fiyatı uygunmudur...

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustice' Alıntı:
arkadaşlar forumda karbon temizliğinin çok yararlı olduğunu okudum ve kastamonuda araştırdım yapan bir yer buldum markasını sistem clear dedi 60 ytl ye yapıyorlarmış iki saat sürüyormuş arkadaşlar bu marka karbon temizleyici nasıldır ve fiyatı uygunmudur...

Nacizane açıklamaya çalışayım: Bu dediğin olay carbon clear olarak bilinir. Enjeksiyonlu arabalar için yapılan " enjeksiyon" temizliğidir. Piyasada satılan enjeksiyon temizleme katkıları var eğer onlardan sonuç alamadıysan bu işlemi yaptırıyorsun.

Bu işlemde araba bir alete bağlanıyor. Bu alet arabaya benzin yerine içinde bulunan yanıcılığı kuvvetli bir sıvı karışım veriyor. Araba o yakıt karışımını bitirene katır çalıştırılıyor. Bu işlem yakıt bitene kadar devam eder. Artık 1 saat mi sürer 2 saat mi sürer bilemem. Fiyatı da yerine göre değişiyor.

Bu arada marka diye bişey yoktur. Bu işleme kısaca "ENJEKTÖR TEMİZLEME" denir. :)