Naz Bebeğe Başlik Parasi Arttiran Varmi

ilkerce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D abi bu işi bir dizi eleme ve sınav sonucu çözmeliyiz... Örneğin kızı isteyenler önce bir drag yarışı, sonra yanlama yarışları:) daha sonra da jüri nin belirlediği bir dizi sınavdan geçtikten sonra ancak babasından isteyebilecek düzeye gelebilirler diye bir dizi sınav yapmalıyız:D

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz abi kızı gibi gülümseyene verecekmiş naz bebegi:rolleyes: tabi daha teklif bekliyor:D

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkerce' Alıntı:
:D abi bu işi bir dizi eleme ve sınav sonucu çözmeliyiz... Örneğin kızı isteyenler önce bir drag yarışı, sonra yanlama yarışları:) daha sonra da jüri nin belirlediği bir dizi sınavdan geçtikten sonra ancak babasından isteyebilecek düzeye gelebilirler diye bir dizi sınav yapmalıyız:D
alemsin ya:D:D:D:D:D

ilkerce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bebek bana gelmedi:) reddetti beni. O kadar ısrar ettim gelsin diye, yok inat gelmedi bana gelmedi Ankara buluşmasında:) Acaba beni istiyorda naz mı yapıyor:) ???

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin anladı tabi opelci olmadıgını ondandır:D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR SAĞOLUNDA,OLDU OLACAK BİRDE KONUYU PAZAR YERİ'nde AÇSAYDINIZ BARİ :) :) :)

ilkerce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve kız babası sinirlenir:) olay sanırım sabah programlarına taşıncak. Serap Ezgü canlı yayında soracak, ORdu'lu arkadaşım, neden kızı kaçırdın:D