Opel Combo City 1.3 CDTI Arıza Durumu

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
O ANDA SADECE VE SACEDE OPELİM AİLESİNE KATILMAKLA NE KADAR İYİ BİRŞEY YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜYORDUM.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM OPELİM.NET

geçmiş olsun,

bilgiler paylaştıkça yararlı oluyor. herkes bildiği UFAK TEFEK de olsa şeyleri paylaştıkça hepimiz tecrübelerimize tecrübe, bilgimize bilgi katıyoruz...

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ,

yag konusu cok onemli 5/40w tam sentetik CDTI motorlar icin....ayrica yeni alanlar servis icin 15000km beklemeyin ....ilk zamanlar yag eksiltiyor....:)

mdogan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksals' Alıntı:
arkadaslar ,

yag konusu cok onemli 5/40w tam sentetik CDTI motorlar icin....ayrica yeni alanlar servis icin 15000km beklemeyin ....ilk zamanlar yag eksiltiyor....:)

slm
bende 05.01.2007 de 1.3 combo city plus aldım arkadaş acaba serviste hangi marka yağ konuyor biliyormusunuz :confused:

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mobil 1 veya Opel Long Life 5v-40

mdogan2' Alıntı:
slm
bende 05.01.2007 de 1.3 combo city plus aldım arkadaş acaba serviste hangi marka yağ konuyor biliyormusunuz :confused:

Dostum opel servisleri de Mobil 1 veya Opelin kendi yağı dedikleri Long life'ı kullanıyorlar. Önemli olan tam sentetik olmasıdır. Mobil 1 veya Long life fark etmez. Forumları araştırırsan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin