Tekrar Opel alırmısınız ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emektarınızla çok güzel günler geçirdiniz...Gün geldi çok önemli bir yere giderken sizi yolda bıraktı..Gün oldu hayatınızın en değerli varlığı dünyaya gelirken hastaneye sizi o yetiştirdi....Ama eskidi,yıprandı,garanti süresi doldu vs vs...

Ve gün geldi emektarla yolları ayırma vakti geldi....Tekrar Opellemi devam..Yoksa ???

Ben yine Opel diyorum ama bu defa kesinlikle ama kesinlikle benzinli...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Opel ile devam ederdim.1996 dan bu yana hiç değişmedi düşüncelerim asla da değişmez.
Ama belirtmekte fayda var daha ciddi anlamda maddi güce sahip olursam AMG ile yola devam ederim.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıc dusunmeden yıne yola opelle devam ederım.ama benımde buyuk maddı gucum olursa gozum baska yonlere kayabılır...:D :D

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA gsi alıcam tekrardan görünüşe göre :)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman fırsatlar ne olur bilmem ama, Opel hakkında her zaman pozitif düşüneceğim kesin, o yüzden ilk düşüncem Opel almak olurdu..

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belli olmaz.Şu andaki aracım 2005 model.Şöyle bi 3 sene binerim sonra o zamanın en piyasa arabsını alırım. Fakat şu an alsam astra alırdım :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
yine opel alırım,en azından ilk inceleyecegim marka yine opel olurdu,hatta vectra 2.8 opc'ler beni deli ediyor ama fiyatı da tabii ki ;)

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelden şaşma başkasına bakma
Birde Opel Türkiye görevini tam yapsa icabettiğinde müşteriye geri dönmeyi bilse çok daha iyi olur ama bu konuda maalesef zayıf not alıyorlar.Müşteri şikayeti had safhada onlar ancak standard olmuş beylik cümlelerle millete cevap veriyorlar hep aynı sözcükler sanki bir robot koymuşlar gelene aynı cevap - gidene aynı cevap

Renault da bir hata - üretim hatalı malzemede bile sizi evinizden arayıp ücretsiz durum düzeltmek için davette bulunuyorlar OPEL KULLANICILARI DAHA İYİ ŞEYLERE LAYIKTIR diyorum. Bu arada Renault dedimde aklıma geldi Çıkarmaya çalıştıkları kanun içinde Fransayı Kişisel olarak protesto ediyorum. Selam ve saygılar

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet opel alırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...