Merhaba

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
Ben aranıza yeni katıldım, bugün inşallah anlaştığım 2015 Opel Astra 1,6cdtı hb arabamı devir alacağım daha önce opel corsa 1,2 benzinli kullanan biri olarak yapmak istediğim bir kaç şey var. opc jant, spolir ekran ve yazılım düşünüyorum. önerilerinizi fikirlerinizi nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Aramıza hoşgeldiniz. Yakışıklı aracınızın fotoğrafını bizimle paylaşırsanız fikirlerimizi sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
Teşekkür ederim arabayı bugun öğleden sonra noter işlemleri yapılmak üzere almaya gideceğim. İlanda bulunan bir kaç fotosu mevcut onlarda ektedir. Bendeki sport modelidir. onu söylemeyi unuttum.

Ekli dosyalar

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Öncelikle bu yakışıklıya film yaptırın araç kendine gelsin :) Navigasyon konusunda benim önerim android kullanılan modeller olacaktır. Bütçeeniz müsaitse Tesla tarzı alırsanız keyif alabilirsiniz. Yazılım konusunda @tuleybihayat hocam sizi yönlendirecektir. Kısmetse daha çook konuşuruz. Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın hocam. Saygılarımla.

maxresdefault.jpg

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Emre
Araç
Astra F
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
GLS
Model Yılı
1997
1.6 cdti b16dth opelin son bombalarından harika bir motor, yazılımla da daha bir harika oluyor :)
Facebookta 2CR Remapper grubu var, oraya bekliyorum. Opelin ve yazılımın üstatlarıyla tanıştırayım sizi ;)

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ufuk
Araç
Opel Astra Sedan 1.6
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
1.6 cdti b16dth opelin son bombalarından harika bir motor, yazılımla da daha bir harika oluyor :)
Aynen 1,6 dizel Ecoflex B16DTL motoru da harika hem yakıt tasarrufu var hem sessiz sarsıntısız motoru var, torku da 300 nm. Gerçi B16DTH ile birebir aynı motor ve turboymuş ama yazılımla biraz hp ve torku düşürmüşler satış politikası gereği.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
Arkadaşlar günaydın, Dün size yazdıktan ama sonra devir işlemlerimi halletmek için noterdeydim. aracımı aldım. Akşam sürüş keyfi yaşamaktan eve 12'de girdim. virajlar da ve 3-4 vitesin verdiği haz başka seviyede geldi açıkçası. Çok afedersiniz eşşekten inip atan bindim resmen :) ben yazılım falan diyordum ama şu etapta çok gerek görmüyorum. Corsa 1,2'den sonra fazla seri geldi diyebilirim. Ekran olarak tesla çok iyi görünüyor ama arabanın orjinalliği bozulsun istemiyorum. Eşimde çok istemedi açıkçası. Eşim benden çok kullanıyor iş gereği arabayı. o yüzden ilk etapta ekran taktırmak istiyorum. geri görüş kamerası ve bluetooth özelliği açısından. önerebileceğiniz android daha iyi dediniz. model olarak önerebileceğin varmı. internetten sipariş vericem bayram sonrası taktırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Emre
Araç
Astra F
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
GLS
Model Yılı
1997
Yazılımi sadece güç olarak düşünmeyin, yakıt tasarrufu da sağlıyor. Tercih sizin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
Yazılım kesinlikle yaptırmam demiyorum, buna biraz alışmamız gerekecek seri geldi. ilk etapta :)

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Necat Ahmet
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
Arkadaşlar günaydın, Dün size yazdıktan ama sonra devir işlemlerimi halletmek için noterdeydim. aracımı aldım. Akşam sürüş keyfi yaşamaktan eve 12'de girdim. virajlar da ve 3-4 vitesin verdiği haz başka seviyede geldi açıkçası. Çok afedersiniz eşşekten inip atan bindim resmen :) ben yazılım falan diyordum ama şu etapta çok gerek görmüyorum. Corsa 1,2'den sonra fazla seri geldi diyebilirim. Ekran olarak tesla çok iyi görünüyor ama arabanın orjinalliği bozulsun istemiyorum. Eşimde çok istemedi açıkçası. Eşim benden çok kullanıyor iş gereği arabayı. o yüzden ilk etapta ekran taktırmak istiyorum. geri görüş kamerası ve bluetooth özelliği açısından. önerebileceğiniz android daha iyi dediniz. model olarak önerebileceğin varmı. internetten sipariş vericem bayram sonrası taktırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Aracınız hayırlı olsun, watts bağlantı sistemi var araçta o yüzden virajlar çok keyifli oluyor , Herkesin frene bastığı virajda ben gaza basıyorum :) , limitler oldukça yüksek. Ekran konusunda , orjinallik bozulmasın diyorsanız navi 950 veya 600 taktırın orjinal servislerde yapıyorlar. Geçen sene bana 2000tl demişlerdi, piyasadaki diğer ürünler zaten 1500 civarı,

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ufuk
Araç
Opel Astra Sedan 1.6
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Aracınız hayırlı olsun, watts bağlantı sistemi var araçta o yüzden virajlar çok keyifli oluyor , Herkesin frene bastığı virajda ben gaza basıyorum :) , limitler oldukça yüksek.
Aynen öyle benim araçta da var watts bağlantılı arka süspansiyon. Yol tutuş ve viraj hakimiyeti harika yüksek veya
düşük süratte. Bence konu güvenliği de ilgilendirdiğinden her modelde standart özellik olmalıydı.

Son düzenleme:

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Necat Ahmet
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
@u.uçar size katılıyorum, güvenlik standartları malesef yol tutuşu kapsamıyor, Avrupada üretilen her araçta artık abs ve esp olmak zorunda ama süspansiyon sistemine zorunluluk getiremiyorlar, maliyetler yükseliyor. Benim merak ettiğim konu OPEL neden Watts sisteminden vazgeçti, bir araştırma yaptım, astra j ile bu sistemi kullanmaya başlamışlar ve sonra vazgeçmişler, astra k larda sadece 2015 üretimlerin bir kısmında varmış, Artık tamamen bu sistem iptal.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
İyi haftalar arkadaşlar, biraz araştırma yaptım navi 950 veya 600 dediniz bir kaç yerde de necvox ekran tercih edin diye yazanları gördüm. N11 gibi sitelerde 1500-2000 tl arasında fiyatlar mevcut, çok fazla anladığım bir konu olmadığı için sizlere yazıyorum. Geri görüş sistemi için ekstradan alıp taktırmam gerekecek mi yoksa, sipariş geldiğinde taktırdığım gibi herşey olacak mı, Bu hafta alıp bir an önce taktırmak istiyorum çünkü teşekkür ederim.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam navi600 için servise sormanız lazım net birşey söylemek kolay değil. Necvox benzeri ürünlerde alır geçersiniz cihazda sorun olmadığı sürece uzun zaman kullanırsınız.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
1.6 CDTI Sport
Model Yılı
2015
Teşekkür ederim Hasip hocam, Necvox ideal o zaman. onun üstünden bugün araştırma mı yapıp siparişimi vereyim.

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Necat Ahmet
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
Tercih sizin, bulunduğunuz yer istanbul galiba, servislerde rahatça orjinal navi600 bulabilirsiniz kafanızı karıştırmak gibi olmasın, Necvox karar verdiyseniz o da iyidir, orjinallik bozulmasın dediğiniz için ben 600 veya 950 önerdim. Şu an astra j kasa sedan üretimi devam ettiği için navi600 bulabilirsiniz.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)

Üst Alt