citroen c3

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar citroen c3 almayı dusunuyorum c3 kullanan veya arkadasında falan olan varsa ,kronik arızası yada problemleri yazabilirmisiniz çok tesekkurler...:D

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilader Bi Soru Sorduk Istemiyosan Cvplama Baslikta C3 Yaziyo Zaten Ne Olmuski Mutlaka Bilen Vardir Burasi Paylasim Için Yokmu Yarin Senin Bi Sorun Olur Cvplariz ...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben de düşünüyordum vaz geçtim ama hiç olumsuz birşey duymadım
şimdi 1.6 90 bg dizel motor koymuşlar baya iyi gidiyor bence güzel ve şirin :D

DUVAN_19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biladerli konusmali sewmem paylasim yeri haklisin bende fikrimi paylasiyorum ciddiye alip almamak senin elinde cok tipsis araba bence astra düsün2.el yada benimkini satayim ama her yiit saptedemes bunu dimi?

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sevgili üyeler;

Konu citroen c3 ve karsılastırılacaksa da c3 temel alarak karsılastırma yapmanız gerekmekte.Konu dışına çıkmayın...

Citroen c3 ile ilgili benim bildigim birsey var o da saglam bir araba oldugu (sınıfına gore)ciddi kaza gecirmişini gözlerimle gordum ve o haline gore hala yuruyor ve içinde neredeyse hic deformasyon yoktu

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çevreniz de ikinci el citröen arayan duydunuzmu belki tek tük ben hiç duyduğumu hatırlamıyorum , söylemek istediğim şu , araba iyimi kötümü bilmiyorum , ama ikinci elde pek tutulan bir araç olduğunu sanmıyorum , sende yarın öbürgün aracını satmak isterken sorun yaşayabilirsin ,

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtnplus' Alıntı:
Çevreniz de ikinci el citröen arayan duydunuzmu belki tek tük ben hiç duyduğumu hatırlamıyorum , söylemek istediğim şu , araba iyimi kötümü bilmiyorum , ama ikinci elde pek tutulan bir araç olduğunu sanmıyorum , sende yarın öbürgün aracını satmak isterken sorun yaşayabilirsin ,

evet dogru soyluyosun bu benimde cok kafama takılıyo aracın ozellıkleri falan cok iyi ama 2.eli pek yok gibi tesekkurler