Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

MERHABA

kacsukru1979

Kayıtlı Kullanıcı

BENİM ARACIM 2013 ASTRA J SİYAH ARACIMDA GÜNEŞ YANIKLARI VAR NE YAPMAM GEREK
SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM BU CUMARTESİ SERVİSE GİDECEĞİM AMA BEN ARACIMI BOYATMAK İSTEMİYORUM

Ekli dosyalar

Hasip

Admin
Benzinciler Kulübü
Hocam aracınızda daha önceden boya yoksa yetkile servise giderek boya konusunda şikayette bulunabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam paslanma konusunda 10 yıl garanti veriliyor. Bu konuda baskı yapabilirsiniz, bunun sonun paslanmaya gidecek diye.

• Beğen
Tepkiler: kacsukru1979

kacsukru1979

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam aracınızda daha önceden boya yoksa yetkile servise giderek boya konusunda şikayette bulunabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam paslanma konusunda 10 yıl garanti veriliyor. Bu konuda baskı yapabilirsiniz, bunun sonun paslanmaya gidecek diye.
eyvallah kardeşim

casper1672

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, aracım Astra H 2006 model Led mapul için yardım rica ediyorum konu açtım ama kimse dönüş yapmadı :(

Hasip

Admin
Benzinciler Kulübü
Merhabalar, aracım Astra H 2006 model Led mapul için yardım rica ediyorum konu açtım ama kimse dönüş yapmadı :(
Merceksiz xenon ve ledler konusunda malesef önyargılı birisiyim. Benim gibi gözlük kullanan kişileri gece kör ediyor bu ampüller :(

casper1672

Kayıtlı Kullanıcı
Merceksiz xenon ve ledler konusunda malesef önyargılı birisiyim. Benim gibi gözlük kullanan kişileri gece kör ediyor bu ampüller :(
Doğru o konuda haklısınız lafım yok, ama 2 aracım da japon gurubu idi, gayet düzgün uyuyordu alıştım bu yüzden takmak istedim ama maalesef araştırdığımda hepsinin uymadığını öğrendim. acaba yardımcı olabilecek var mıdır yönlendirebileceğiniz yada kulanan biri

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Restorfx araştırın hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

casper1672

Kayıtlı Kullanıcı
Bakayım hemen kullandınız mı ondan

casper1672

Kayıtlı Kullanıcı
Pasta cila uygulaması var

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Pasta cila uygulaması var
Kullanan arkadaşım var bazı büyük şehirlerde uygulama yapan şubeleri mevcut internetten aratarak nerelerde var öğrenebilirsiniz,uygulama yapılan parçalarda mikron farkı oluyor mu onu da sorarsınız ama arkadaşım mikron farkı olmadı demişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi