Vectra'ya detaylı iç temizlik tavsiyeleri

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben vectra aracımıza detaylı iç temizlik yaptırmak istiyorum.Ankarada yaptırabileceğimiz iyi ve hesaplı bir yer tavsiye edermisiniz.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax tavsiye ederim yaptırdım arkadaşımın arabaya çok kaliteli ama tuzlu biraz.130 gibi buluyor

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Sonax marka temizleyiciler ve bakim ürünleri kullan ve kendin yapabilirsin.Baya zamanini alir ama daha ucuza gelir. Kolay gelsin

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben geçenlerde evin önüne çektim arabayı.Önce kabloları uzatarak elektrik süpürgesi ile aracın içini bi güzel temizledim.Paspasları dışarı çıkarıp temizledim ve sildim (kromajlı olanlardan çünkü)Daha sonra koltukları,tavanı,kapı içleri ve yanlarını her yeri temizleme sıvısı ile sildim.Göğüslüklere biraz parlatıcı sprey ve sünger uyguladım.En son biraz da oto parfümü sıktım.Tamamdır ... ;)

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazi hastanesinin önünden aşti'ye doğru giderken peugeot Göral bayisinin üzerinde auto life diye bir yer var...uygun fiyata yapıyorlar ve işçilikleri de çok başarılı...tavsiye ederim...

Black_Sniper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra tavan döşemenizi sildirmenizi pek tavsiye etmiyorum zira kumaşı sünger yapısı nemlenip yapışkan özelliğini yitirince sarkma yada düşme yapabiliyor başıma geldi sizin gelmesinn..

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman dıkkat bazı yerler kurutmadan ,ıslak ıslak verıyor..bastan sormanızı tavsıye ederım.benım basıma geldı ,hala arabada rutubet kokusu var..nasıl gececek bılmıyorum.bılen varsa lutfen banada yardımcı olsun...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Kurutma işleminin çok iyi yapılması lazım ...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b nin tavan döşemesine dikkat edin. Ve bence kendiniz yapın.Ben daha önce sonax 'ın temizleme spreyini kullandım. gayette memnun kaldım. 2 sprey bütün arabayı temizliyor. Ama tavana fazla uygulamayın. çünkü döşeme ayrılabiliyor.

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşderer Caddesi; Yurtiçi Kargo nun arkasında DUNLOP var ben orayı öneririm.