trıger degısımı ne kadar

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trıger kayısımı degıstırecek ucuz guvenılır bır servıs arıyorum
bana yardımcı olabılırsenız sevınırım
en ucuz zeytınburnu servısı 350 kdv sız cektı. makulmudur bu fıyat acaba...anlayan yazsın...
malum heryerde fıyatlar degısıyor. kayısa 100 bılya ve kecelere 200 cıvarrı ıstıyorlar...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pdf dosyasının ismine bakarsan 2004 yılına ait fiyatlara baktığın görürsün :)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh be nasılda gormemısım. genede bısey degısmıyor. sanayıde hatırlı bı arkadasın yardımıyla sagolsun parcaları trıger set olarak 150 kagıda bagladım yarın servıse gırecek degısecem. adamlar parcalara 350 istedıler işçiliği hic sormayın. 2 taraftanda gecırıyolar ıste.
ya bı kayıs 120 olurmu ya ayıptır yaa. nasıl rahat yatıcaklar bunlar anlamak mumkun degıl. hele bı rulman 125 kagıt cıldırır ınsan yaa. ben 125 mılyon ıcın 3 gun calısıyorum bee

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben yaklaşık olarak 3 ay önce değiştirdim. (astra g 2000 model) sizin dediğiniz gibi servisler çok uçuk rakamlar istiyorlar. servis 450 ytl istedi bu kampanyalı fiyatmış. %20 parça indirimi varmış. başka bir servis takımı 300 ytl + işçilik alırız dedi. sonra bir ustaya gittim hem parça satıyor hem tamir ediyor. taktırdım + hava filitresi ve V kayışı + işçilik = 260 ytl. farka bakarmısınız el insaf yani... servisler neden bu kadar pahalı anlayamıyorum. Hem parçalar da orjinal GM özellikle baktım. Bence araştırın derim...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutlay1' Alıntı:
arkadaslar
-trıger
-bılyalar
-polen fıltre
-hava fıltre
-yag fıltre
-yag (mobıl s 10-40)
+ işçilik
=340 ytl nasıl uygunmu sızce...
gayet guzel çıkarmıslar fıyatı.. su pompası ne oluyo arkadaslar? es mi gecıyorsunuz??

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu parçalar tehlikeli parçalar garanti verilmiyorsa yapılan işe sonra üzülen siz oluursunuz yiine tercih sizin

coskun34.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm ArkadaŞlar. Cumartesİ Servİse GİdeceĞİm. Arka AmortİsÖrÜn Bİrİ PatlamiŞ Onlar DeĞİŞecek, Susturucu DaĞilmiŞ O Hallolacak, YaĞ KeÇe Ve Contasi DeĞİŞecek Fİyat 375 Cİvari SÖyledİler. İŞÇİlİk HarİÇ. Sormak İstedİĞİm. AmortİsÖrler Orjİnal Olacak. DeĞİŞtİrmİŞken Konİ Falan Dİyolar Farkli BİŞey Uygulasam Mi Acaba? Susturucu İÇİn Herhangİ Bİr Önerİnİz Varmi? Bİrde Araci Yenİ Aldin (2 Ay) Önce. Trİgerİn Ne Zaman DeĞİŞtİĞİnİ Bİlmİyorum. Şuan 99000 Deyİm TeŞekkÜrler

coskun34.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seneye Yaza DeĞİŞtİrmeyİ DÜŞÜnÜyorum Trİgerİ Bİ Ariza ÇikarticaĞindan Korkuyorum.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seneye Yaza DeĞİŞtİrmeyİ DÜŞÜnÜyorum Trİgerİ Bİ Ariza ÇikarticaĞindan Korkuyorum.
daha önce hiç değişmediyse 1 sene götürmez seni hemen gidip değiştirmeni öneririm 99000 çok çünkü triger için