Alonso'dan renault'a suçlama

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Renault pilotu Fernando Alonso, şampiyon olması için kendi takımından yardım görmediğini söyledi.

Çin Grand Prix'sini ikinci sırada bitirerek genel klasman liderliğini Michael Schumacher'e kaptıran Alonso, sürücüler şampiyonluğu için verdiği mücadelede takımının kendisini yalnız bıraktığını belirtti.

Önümüzdeki yıl McLaren'de yarışacak olan Alonso İspanyol medyasında çıkan açıklamalarında, Renault'nun tek amacının markalar şampiyonluğu olduğunu iddia etti.

AS gazetesine konuşan 25 yaşındaki İspanyol pilot, "Renault'nun amacı, yarışı (Çin GP) iki-üç bitirmekti, çünkü benim başka bir takıma bir numara olarak gitmemi istemiyorlar" dedi.

Alonso, Şangay'da Michael Schumacher'in birinciliğine takım içinde sadece birkaç kişinin üzüldüğünü savundu:

"Bazıları çok mutlu oldu. Çünkü Ferrari'yi markalar klasmanında geçtik. Bana ellerinden geldiği kadar yardım etmiyorlar."

Fernando Alonso geçtiğimiz pazar koşulan ve pole position'da başladığı Çin Grand Prix'sinde Michael Schumacher ile arasındaki farkı 20 saniyeye kadar çıkarmasına rağmen yarışı Alman pilotun gerisinde tamamladı.

Formula 1 2006 sezonunun bitmesine iki yarış kala Schumacher ve Alonso 116'şar puana sahip. Ferrari pilotu, kazanılan grand prix sayısında önde (7-6) olduğu için zirvede yer alıyor.

Markalarda birinci sırayı Monza'da Ferrari'ye kaptıran Renault Çin GP'si sonrası bir puan farkla yeniden liderliğe yükseldi.
alonso031006.jpg

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da 20 saniyede bi pit-stop yapamasalar ben de aynı şeyi düşünürdüm...:rolleyes:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar para için mercedesi tercih eden alonso öz güven kaybı yaşıyor düştüğü piskoloji gerçekten basında yazıldığı gibi iyimiyim.

Mercedesin arabasını çok beğenirim tasarım olarak en güzel araba bence fakat şu bir gerçekki hakinenden bu yana araba yapamadılar dayanıksız otomobil yüzünden insanlar yanlızca dış görünümüne bakmakta ve bunu bildiği halde mercedes e imza attı alonso araba iii olsa montoya raikonen zaten yapılması gerekeni yapabilecek 4 pilottan ikisi.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne Olacak Bu Renault Un Hali Ben Ferrarİ Ciyim Valla....

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takım direktifleri , olur böyle şeyler, hassas oyunlar bunlar

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
renault karışık.. :D

alonsonun halt etmesi :p renault iyidir bakma sen :D

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
Arkadaşlar para için mercedesi tercih eden alonso öz güven kaybı yaşıyor düştüğü piskoloji gerçekten basında yazıldığı gibi iyimiyim.

Mercedesin arabasını çok beğenirim tasarım olarak en güzel araba bence fakat şu bir gerçekki hakinenden bu yana araba yapamadılar dayanıksız otomobil yüzünden insanlar yanlızca dış görünümüne bakmakta ve bunu bildiği halde mercedes e imza attı alonso araba iii olsa montoya raikonen zaten yapılması gerekeni yapabilecek 4 pilottan ikisi.

güzel yorum oldu.. katılıyorum aynen.. ;)

Neutral' Alıntı:
alonsonun halt etmesi :p renault iyidir bakma sen :D

iyidir ama alonso çok antipati kazandırıyor renault'a.. ;)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

barcha' Alıntı:
iyidir ama alonso çok antipati kazandırıyor renault'a.. ;)

Aynen katılıyorum Alonso antipatik bir insan...Hangi takıma giderse gitsin o antipati'yi gittiği takımada bulaştıracağına inanıyorum..