Opel Astra Rolenti sorunu

bilocanaga019

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
bkamber.info
zaten ya walftendir ya da enjektörden.o carbon temizleyiciyi 2 kere de ben kullandım.yine de makine şahlamıyor.bu hafta bir daha götüreceğim.(Opel Astra 1.6 16V 2000 model)
sanada hayırlı olsun,olur böle ,kafaya takmaya değmez.................

KKTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar;
Ben KKTC de gariban bir öğrenciyim :) 1994 1.4i Astra F'im var araba bir sefer conta yaktı yaptırdım. Şimdiki sorunu ki 3 aydır çözüm bulamadım sebebide burada araba tamirinden anlayan bir tamircinin olmaması.
Sorunum şu; arabamı şehir içi trafiğinde kullanamıyorum çünkü arabam izin vermiyor araba 2000 devrin altına düştüğünde hangi viteste olursa olsun zıplamaya başlıyor ve birde uzun yolda giderken ayağımı yavaşlamak için gazdan çekip yeniden bastığımda bi silkeleniyor ondan sonra kendine geliyor. Bujiler,buji kabloları,hava filtresi,gaz teli değişti. Ayrıca gaz kelebeğinin olduğu boğaz temizlendi bir ihtimal rolenti ayarlayıcısından olabilir dedi tamircim ama adama güvenmiyorum hatta adam ayrıca arabana program atılması da gerekiyor dedi ki benim arabada program atılabilecek hiçbir aksam olduğunu da düşünmüyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kktc Benden Daha Bilgli Ustalarimiz Frumda Bize Yardimci Oluyorlar Ama Bi Yorum Yapmak Istedim Kusurumuz Affola Arabnin Avans Ve Hava Ayarina Baktir

KKTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sordumda benim arabada avans ayarı manuel yapılmazmış kendisi ayarlıyormuş

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Gün Sanayiye Ustamin Yanina Gittim Senin Sorununu Anlattim Yeni Model Araçlarda Hava Avans Ayarlari Olmaz Onlar Otomatik Olur Araba Kendisi Yapar Dedi Ama Otomatik Rölanti Ayarlayicisinda Sorun Olabileceğini Söyledi

KKTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah abim opelparcaci.com dan istedim parçayı yolluyolar ilgine teşekkürler