Corsa Debriyaj Balatası ve Yetkili Servis...

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
OPİSmi

:mad: :mad: :mad: arkadaşlar opel kullanıpta parası çok olanlar hariç yetkili servislerden şikayeti olmayanı bulamazsınız özellikle vectra ların ikinci ele bukadar çok ve ucuz düşmesinin sebebi yetkili servislerdir niyemi 10 ytllik işi 50 ytlye yapıyorlar opel bunlara göz yumuyor çok basit parçaların haricinde dışardan parçada bulamıyorsun verilmiyormuş fabrikadan yani yetkili servis (soyguncu)lara opel bizleri bilerek mahkum ediyor insan opelden soğuyor bende arkadaşa destek için klasik bir :mad: OPİS :mad: kazık örneği vereyim yazın motor elektroniği arıza lambası yandı (ankara):mad: OPİS e:mad: gittim egerevalf arızalı değişecek dendi tamam dedim değişti lamba sönmedi tesisat hatta beyin test edilecek dendi kızdım söktürdüm tartıştım tek kuruşta ödemedim beyine gelene kadar fiyat 1200 ytl bulurmuş parayı yoldan topluyoruz ya ankaralılar bilir :mad: OPİS in:mad: yanında sheel benzinlikte özel servis var oraya gittim bu arada :mad: OPİS :mad: parçaya 345 ytl 52 ytlde işçilik dedi diğer testler hariç özel servis ise kaputu açtı kısa bir testten sonra egerevalfe gelen elektrik kablosunda yıpranmadan dolayı kısa devre var dedi ve kabloyu 15 ytl karşılığı değiştirdi ve sorun düzeldi :alkis: aradaki farka bakın lafa ne hacet bide parçacıma filtre almaya gittiğimde laf olsun diye egerevalfin fiyatını sordum orjinal bosh sıkı durun 135 ytl :eek: dua edelim allah bizi yetkili servislere muhtaç edecek arızalardan korusun hep beraber AMİNNN...:mad: :mad: :mad: OPEL TÜRKİYE BU SİTELERİ GEZMEZMİ BU SIKINTILARI DUYMAZMI BU NASIL FİRMA HAYRET:( TÜRKİYE GENELİNDE BİRTANE BİLE ADALETLİ HİZMETİ VE MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA TUTAN MÜŞTERİSİNİ YTL GİBİ GÖRMEYEN TEK BİR YETKİLİ SERVİS OLDUĞUNA İNANMIYORUM BUNLARA BİZLERİ SOYMALARI İÇİN YETKİLENDİREN OPEL TÜRKİYEYE YAZIKLAR OLSUN :help: :help: :help:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm debriyaj sorunu olan araç sahipleri opel türkiye yi aradınızmı sonuçlar nedirr .

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
aracım 2010 model. geri yokuşlarda aşırı titreme yapıyor. Aldığımda böyle bir sorun yoktu.15000 bakımında gittiğimde volandan olabileceğini yada baskı balata dan olabileceğini söylediler. 2 senelik zaman sürecini doldurmadan nezaman istersem değişiminin garantiden yapılabileceğini söylediler.

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2010 model. geri yokuşlarda aşırı titreme yapıyor. Aldığımda böyle bir sorun yoktu.15000 bakımında gittiğimde volandan olabileceğini yada baskı balata dan olabileceğini söylediler. 2 senelik zaman sürecini doldurmadan nezaman istersem değişiminin garantiden yapılabileceğini söylediler.

inanma. Önce gel kardeş değiştiririz garantiden hallederiz derler parçayı sökünce eeee biz detaylı inceledik sorun kullanıcı hatası garantiye girmez der çıkarlar. Opelin huyu buu nedense ürettikleri parçaların hepsii kullanıcı hatası hayret doğrusu yaaa