triger kayışı değişirken,bilyalarında değişmesi gerekiyo mu?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkdslar...triger kayışı aldım bugun..bilyalarında değişmesı gerekıyo mu?yoksa bilyaların durumuna göre mı degıstırılıyo bilyalar?yardımlarınız ıcın sımdıden tşk...

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiştirirsen iyi olur, zaten yetkili sevisler trigeri set (triger+bilyalar) olarak değiştiriyorlar, hatta buna birde devirdaimi ekleyebilirsin.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Sorun yoksa kendine masraf çıkarmanın bi anlamı yok.. Hem piyasadan yada servisten aldığın ve montajını yaptırdığın çoğu parça fabrika çıkış olanı tutmuo.. Bilya görevini yapıosa ve sesi dizel gibi deilse deişmenin bi anlamı yok..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu konuyu daha oncede tartısmıstık bılyaların cogu 60,000 de bozulmaz ama bozulanıda bı oldukca cok hele hele gergı bılyası ben cok gördum bılya dagıtıpta kayısı yan yatıranı.. onun ıcın kesın degısmesı gerekır uzun lafa gerek yok

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol musa yardımların önerılerın için..komple degiştirdim bugun hepsını..işçilikle bırlıkte 315 mılyona mal oldu opel servısınde..sormak ayıp olmasın kazık mı yedık:)yoksa normali mi?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal ya ıscılıgıde öldurmeyelım unutmayalımkı sadece parcalar bı ıse yaramaz usta olmayınca

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence değiştir.. triger işi şakaya gelmez... be hepsini toptan 300 ytl'ye değiştirmiştim...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkdslar onerılerınız ıcın tşk ederım..degıstırdım komple triger setını..kazasız belasız sürüşler..