kapı boyası garanti suresi??

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu ankaradaki opis idi sanırım 3 sene evvel bir boya yapmıstı arka kapıya ama gecenlerde farketttim ki bu renk resmen krem olmuş (araba beyaz)
ve ben bu adamları opel almanya ve turkiye ye sikayet edecegim artık boyle iş mi olur yahu..bu boyanın garantisi sanırım 2 yıl ama belliki 2 yıl oncede durum buydu..

simdi bilir kişi ile zabıt tutturup raporu opel turkiye ye yollasam ne olur ne dersiniz..kafam attı yani bu opis e feci giydirecegim :mad:

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla.ne diiim.Boyanın sonradan sararmasıda ilginç.başta renk tutuyordu ise bunun tek açıklaması boyanın marka-model yada karışımında bir sorun olduğudur.3 senede az değil yani.adamlar her açıdan kurtulur gibime geliyor.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar yetkili servis ama yetkiyi belediyeden alıyorlar o yuzden boyanında rengi atıyor bla bla bla...........:mad:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
bunlar yetkili servis ama yetkiyi belediyeden alıyorlar o yuzden boyanında rengi atıyor bla bla bla...........:mad:

valla haklısın hakan
yalnız arkadaslar sanırım o boya sonradan atmadı ..yap(ama)tıkları zaman boyle idi ama o zaman dikkatimi cekmemis sonradan da ozellikle bakmamısım sanırım

ama ne olursa olsun bu servis bozuntusunu gerekli tum yerlere şikayet edecegim..opis opis bekle bakalım:mad:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sizin yerinizde olsam Opel Türkiye ile SIKI bir şekilde diyoloğa girerim, eğer ki bu işin peşini bırakmayacağım diyorsanız...

Yapabiliyorsanız da Opel Almanya ile de irtibata geçin.
Bende ÜSTÜNE GİDERSENİZ sonuç alabilirsiniz...

aSTRa Nick'li üyemiz bu tarz bir olay sonunda alarm, boya koruma vb. bişeyleri bedavaya getirtmişti :)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK' Alıntı:
Ben sizin yerinizde olsam Opel Türkiye ile SIKI bir şekilde diyoloğa girerim, eğer ki bu işin peşini bırakmayacağım diyorsanız...

Yapabiliyorsanız da Opel Almanya ile de irtibata geçin.
Bende ÜSTÜNE GİDERSENİZ sonuç alabilirsiniz...

aSTRa Nick'li üyemiz bu tarz bir olay sonunda alarm, boya koruma vb. bişeyleri bedavaya getirtmişti :)

Dostum arkadaş aradan 3 yıl filan geçtiğini yazmış durum biraz zor olabilir.Ama o tarih bu tarih yetkili servis kullanıyorsa eğer dize getirmesi lazım.
Emek e,emek im karşılığında kazandığım ile bir bedel ödüyorsam, ben acımam