Yardim!!!!

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben arabamın katalitik konvertörünü söktürmek ve abart egzos taktırmak istiyorum. Fakat benim arabam otomatik vites ben bu katalitik konvertörü söktürünce arabanın biyerinde ayar değişikliği yaptırmam gerekiyomu bide yakıt tüketimi nasıl etkilenir? yardımcı olursanız çok sewinirim. he arabamda corsa 1.4 gls.

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar sorunuma bi cevap bulamadım bi ilgilenirseniz çok memnun kalıcam

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım sokturecen ıyıde bastan yazık degılmı sapasaglam katalüzere orjınalı bozma hemde otomatık vıtesmıs araban ısteıdgın sesıde alamazsın yanı araba zaten gazı kendı ayarlıyor sureklı 2 veya 3. vıteste gıder sehır ıcınde devırlı kullanamzsın eksozda ıstedıgın sesı vermez. sadece roket durumunda ses alırsın o senın zevkın tabıkıde esas soruna gelınce cekıstı ufak da olsa degısık olacagı soylensede hıssedecegını hıc sanmıyorum yakıtında dusmez aksıne ses sesı duymak ıcın gaza yuklenırsın ıyıce cok yakar. karar senın ben fıkırlerımı soyledım

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim doğru sölüyosun galiba hiç gerek yok

yorulmaz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes nacizane söyle söylim egzoz iyidir güzeldir hoşyur insana keyif verir ama tabii tetikleyici gaza getirici bir yanı var artrammm arkadasıma katılıyorum genelde egzozlar 3000 devirden sonra keyf ve ses vermeye baslar konvektör ve agresif kullanımının artmasıyla arabanda değişiklik olacagına eminim ayrıca egzozunu ve konvektörünü komple değiştirir satarkende org. çevire bilirsin ama otomatik olması ve bir sure sonra özellikle uzun yol ve trafikte kafa şişiriyor lanet ediyorsun taktığına takacağına ama tabi karar senin