astra g aksesuarları en ucuz nerden alınır(istanbul)

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerisi olan varmı istanbulda bilen gören.

mesela tavan anteni krom kaplama şekilli falan sora tavan rüzgarlığı falan filan gibi :(

gokhan_soylu07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra g ledlı stop u uygun ıyata almak ıstıyorum acaba ıstanbulda fıyatlar nasıl varmı bılgısı olan sımdıden tesekurler

Vepmastır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.youtube.com
Astra G kasa, sedan aracımın camlarına siyah filtre çektirmek istiyorum, en uygun ve kaliteli biçimde kaça nerde hallederim? :)

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda Olan ArkadaŞlar İÇİn Cam Fİlmİ En İyİ Ramİ Oto Pazari Arkasinda Bİr Ufak Çapli Mod. Ustasi War Orda Çektİrebİlİr. Veya Mass Plaza KarŞisinda(gazİosmanpaŞa'da) Br DÜkkan War Bu İkİsİ En İyİlerİ.. Hem Kalİte Hem Uygun 5 Cam 140-150 Ytl Cİvarinda Camlar SÜkÜlerrek İŞlem Yapiliyor. Hava Kalmamasi Garantİlİ, Ayrica Çİzİlmez Alman Fİlmİ.

Tavsİye Ederİm Bende Orda Yaptiracam...

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g.o.p tayım bende biliyosun yeniyolda speedy nin yanında sonax var ben 300 e yaptırdım garantili ise 150 ye çok uygun keşke önceden heberim olsaydı ben performans hava filitresi xenon far düşünüyorum. yorum ve önerilerinizi bekliyorum

astrasentez21lt8.jpg

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence AÇik Hawa Fİlİtresİ Ve Exenon Far SÜper Olur Astra Zaten Örneklerİde War Ama Bu Takimi Tamamlaman İÇİn Hella Storlara İhtİyacin Olacaktir...

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÇÜnkÜ Ancak O Zaman Aracindan Zewk Alabİlİrsİn....
Tatli,gÖsterİŞlİ, Çekİcİ We Full Şekİl ....

Sence BaŞak Neye İhtİyacin War???
Bİrde Yazin AraÇ Alti Neonlara Yolda Gİderken Arabanin Altinda Aracinin Rengİnde Yanan Neon Lambalar Dİkkatlerİ Senİn ÜstÜne Toplayacaktir........

Ben Yazi Beklİyorum....

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon u koydum .... hava filtresi kaldı şimdilik ....yakıttan korkuyorum biraz ama ....bakıcaz bakalım bu arada bu konu çok güzel aslında astra-G kullanıcıları pek yokmu yoksa fazla ilgi göstermedilermi sanırım yedek parça sıkıntısı çekmeyen bi sınıf bizimkisi ...
34 UZG 50 dostum msn kullanıyosan eklesene beni yaaa...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapiressami' Alıntı:
xenon u koydum .... hava filtresi kaldı şimdilik ....yakıttan korkuyorum biraz ama ....bakıcaz bakalım bu arada bu konu çok güzel aslında astra-G kullanıcıları pek yokmu yoksa fazla ilgi göstermedilermi sanırım yedek parça sıkıntısı çekmeyen bi sınıf bizimkisi ...
34 UZG 50 dostum msn kullanıyosan eklesene beni yaaa...

Hava filtresinin daha fazla yaktırması konusunda teknik ve ispatlanmış bir sonuç yok.Ancak psikolojik açıdan baktığımızda arabadaki emiş sesi sürücüyü daha fazla gaza getirdiğinden daha devirli kullanılıyor, bu da sanki hava filtresi daha fazla yakmaya neden oluyormuş izlenimi veriyor...