Neler yeni
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2013
J kasa için satılan anc 380 modeli hakkında ekran görüntüsü paylaşabilirmisiniz yada video. Netde bu modelle ilgili montajı yapılmış bi cihaz tanıtımı bulamadım.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
anc 380 modelini artık üretmiyoruz ve satmıyoruz.Yeni versiyon olarak Dvn-A 1033 var..

Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Piyasada bu an380 patlaması var özellikle facebook gruplarında geçen hafta aşırı derecede satıldı bu cihaz. Problemli bir cihazmı ?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Cihazların bizim tarafımızdan üretimi artık yok.İnternetten veya gümrükten alınan cihazlarla çok karşılaşıyoruz bunlar hep bizim etiketlerimiz basılmış taklit cihazlar.Bizim cihazlarımız sadece opel yetkili bayilerinde takıldı ve üstünde seri numaraları ve ilgili etiketler mevcut.Piyasaya yeni sürülen taklit cihazlar facebook ve alışveriş sitelerinde çok dönüyor ama bunlarla ilgili hiç bir alakamız yok.

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2013
anc 380 modelini artık üretmiyoruz ve satmıyoruz.Yeni versiyon olarak Dvn-A 1033 var..
Benim anlamadığım sizin şuan satmıyor olmanız önceden sattığınız bir cihaz hakkında bilgi vermenize neden engel oluyo. ben burada biraz art niyet var gibi anlıyorum. Faruma girip "necvox" hakkında yardım edicem diyosunuz sorulan cihazı artık satmıyoruz diyosunuz. Yani satışda olmayan cihazınızla ilgili bilgilerinizidemi siliyosunuz.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Cihazların bizim tarafımızdan üretimi artık yok.İnternetten veya gümrükten alınan cihazlarla çok karşılaşıyoruz bunlar hep bizim etiketlerimiz basılmış taklit cihazlar.Bizim cihazlarımız sadece opel yetkili bayilerinde takıldı ve üstünde seri numaraları ve ilgili etiketler mevcut.Piyasaya yeni sürülen taklit cihazlar facebook ve alışveriş sitelerinde çok dönüyor ama bunlarla ilgili hiç bir alakamız yok.
Benim anlamadığım sizin şuan satmıyor olmanız önceden sattığınız bir cihaz hakkında bilgi vermenize neden engel oluyo. ben burada biraz art niyet var gibi anlıyorum. Faruma girip "necvox" hakkında yardım edicem diyosunuz sorulan cihazı artık satmıyoruz diyosunuz. Yani satışda olmayan cihazınızla ilgili bilgilerinizidemi siliyosunuz.
Bakın sadece bizim sattığımız cihazlara destek oluyoruz.Yukarıda tekrar alıntı yaptım. X bir yerden alınan Necvox markalı ürünler bize ait değildir.

Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Aslında olay kısa ve net Türkiye Distribütor üzerinden temin edilen cihazlar için destek sağlanıyor. Herhangi bir şekilde ülkeye giriş yapmış ve taklit ürünler için malesef destek yok doğrumu anlamışım ?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Aslında olay kısa ve net Türkiye Distribütor üzerinden temin edilen cihazlar için destek sağlanıyor. Herhangi bir şekilde ülkeye giriş yapmış ve taklit ürünler için malesef destek yok doğrumu anlamışım ?
Evet kelimesi kelimesine doğru :)

dogan1907

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bende necvox platinum var. Odak ta takılmıştı.
Iki sorun olacaktı. Ilk once haritayı güncellemek icin yenibosnada ki yere gelsek ücretsiz yapiyormusunuz?

Birde benim dokunmatik ekran basmatik oldu. Eskiden daha hassasti kalibrasyon muydu onu yaptım hic bir şey fark etmedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Hocam bende necvox platinum var. Odak ta takılmıştı.
Iki sorun olacaktı. Ilk once haritayı güncellemek icin yenibosnada ki yere gelsek ücretsiz yapiyormusunuz?

Birde benim dokunmatik ekran basmatik oldu. Eskiden daha hassasti kalibrasyon muydu onu yaptım hic bir şey fark etmedi.

1.Haritayı güncellemesini naviextras.com üzerinden yapıyorsunuz.Üyelik aldıktan sonra kendi adınıza lisanslıyorsunuz kartı.Ücretsiz ve ücretli güncellemeler var. Toolbox programını indirip kurdugunuzda kartı otomatik tanıyacaktır.
2.Ayarlarda 2. bölümde Kalibrasyon ayarı Mevcut ayarı yaparsanız düzelecektir.

dogan1907

Kayıtlı Kullanıcı
1.Haritayı güncellemesini naviextras.com üzerinden yapıyorsunuz.Üyelik aldıktan sonra kendi adınıza lisanslıyorsunuz kartı.Ücretsiz ve ücretli güncellemeler var. Toolbox programını indirip kurdugunuzda kartı otomatik tanıyacaktır.
2.Ayarlarda 2. bölümde Kalibrasyon ayarı Mevcut ayarı yaparsanız düzelecektir.

Güncellemeyi deneyecem fakat kalibrasyonu yaptım hic değişen olmadı.

Birde büne wifi adaptorunu alsak yandex navigasyon vs. Yükleniyor mu?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Güncellemeyi deneyecem fakat kalibrasyonu yaptım hic değişen olmadı.

Birde büne wifi adaptorunu alsak yandex navigasyon vs. Yükleniyor mu?

Touchpanelde bir sorun olmuş olabilir.Bir bakılması lazım.Wifi adaptörü aldığınız zaman sadece web sayfalarında gezinebilirsiniz. Cihaz wince olduğu için herhangi bir apk yükleyemezsiniz.

erolaxoy

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2013
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhaba Arkadaşlar

Merhabalar...
Astra j necvox 9933 modeli takılı. USB ve navi menüsü açıldığında ekranda morarma oluyor. Burda servise gittim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım dedi. İlk takıldığı sıralar sadece ilk çalıştırıldığında olup geçiyordu.saniyelik birşeydi ama şimdi hepden morardı geçmiyor. Sürekli mor. Neden olabilir?

Ekli dosyalar

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Merhabalar...
Astra j necvox 9933 modeli takılı. USB ve navi menüsü açıldığında ekranda morarma oluyor. Burda servise gittim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım dedi. İlk takıldığı sıralar sadece ilk çalıştırıldığında olup geçiyordu.saniyelik birşeydi ama şimdi hepden morardı geçmiyor. Sürekli mor. Neden olabilir?
Cihazınızın mekanik flashında bir sorun var gibi gözüküyor.Bununla ilgili cihazın teknik servisimize gelmesi gerekecek. İletişim bilgilerini özelden gönderiyorum. iyi forumlar ..

Matrakgiresun

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
Merhaba Arkadaşlar

Mrb nissan qasqai aracım da necvox dva 9838 modeli multimedya kullanıyorum cihazın dokunmatiği her bölgede basmıyo bazı menüler normal bazı menülerde hiç basmıyo bazı menülerde dokunmatik farklı yerde algılıyor giresun yetkili servisine götürdüm kalibrasyon hatası olabilir dendi fakat menüden kalibrasyon bölümüne giremedi yardımcı olabilirseniz sevinirim bu konuda

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1967
Merhabalar

Cihazın touchpanelinde arıza var gibi gözüküyor.Söktürüp teknik servisimize gönderebilirsiniz.

dogan1907

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar

Cihazın touchpanelinde arıza var gibi gözüküyor.Söktürüp teknik servisimize gönderebilirsiniz.
Merhaba hocam

Benim astrada 1033 platinum var. Son 1 aydır USB den veya karttan video veya müzik açınca goruntu var ama ses gelmiyor. Onceleri cok sık olmuyordu ama artık 10 kerede 7 şinde ses yok. Radyo açınca hic bir sıkıntı yok ses geliyor.

Bir ayarımı var yoksa sorun mu var acaba? Servis icin montaj yapan bayiye mı gitmeliyim yoksa kendi yenibosna da ki yerine mı?