Neler yeni

Necvox Destek

Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Bende de Necvoxin bir modeli var.Ama radyosu bilhassa şehir dışında pek çekmiyor.Servisine danıştım bu modellerde böyle dedi en az %10 civarı sinyal kaybı yaşanır diyor. Doğru mu acaba?

Aykut

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Hocam bende astra j 2012 1.4 turbo var aracımda navi600 bar geri görüş kamerası siyah beyaz bunların orjınalımı boyle yoksa sorunmu var

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Hocam bende astra j 2012 1.4 turbo var aracımda navi600 bar geri görüş kamerası siyah beyaz bunların orjınalımı boyle yoksa sorunmu var

Son düzenleme:

drugureray

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra 1.4 turbo
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
sport
Model Yılı
2012
iyi günler,
necvox black edition var bende.dokunmatik ekran çalışmıyor , kalibrasyon gerekiyormuş ama dokunmatik çalışmadan nasıl kalibrasyon yapabilirim ?

yardımcı olursanız sevinirim

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
iyi günler,
necvox black edition var bende.dokunmatik ekran çalışmıyor , kalibrasyon gerekiyormuş ama dokunmatik çalışmadan nasıl kalibrasyon yapabilirim ?

yardımcı olursanız sevinirim
Kalibrasyon ile çözülebiliyor ise usb'ye mouse bağlayarak kalibrasyon menüsüne erişim sağlayabilir ve kalibrasyonu başlatabilirsiniz.

drugureray

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra 1.4 turbo
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
sport
Model Yılı
2012
teşekkürler hocam, bir de öyle deneyim

volkan71

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2014 ASTRA J 1.4 T
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
SPORT
Model Yılı
2014
MERHABA.2014 MODEL ASTRA J ARACIMDA NECVOX 1033 MODEL MULTİMEDYA ÜRÜNÜ TAKILI.SIKINTIM ŞU EKRANDA MÜZK ÇALIYOR GÖRÜNMESİNE RAGMEN HOPARLÖRDEN HERHANGİ BİR SES GELMİYOR.SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİZ ACABA..EKRAN GEÇ AÇILIYOR VE GÖRÜNTÜDE BAŞLANGIÇTA SORUN YAŞANIYOR AYRICA

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
MERHABA.2014 MODEL ASTRA J ARACIMDA NECVOX 1033 MODEL MULTİMEDYA ÜRÜNÜ TAKILI.SIKINTIM ŞU EKRANDA MÜZK ÇALIYOR GÖRÜNMESİNE RAGMEN HOPARLÖRDEN HERHANGİ BİR SES GELMİYOR.SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİZ ACABA..EKRAN GEÇ AÇILIYOR VE GÖRÜNTÜDE BAŞLANGIÇTA SORUN YAŞANIYOR AYRICA
Öncelikle hocam ürünü fabrika ayarlarına alabilirsiniz. Sonrasında @necvoxsocial hocam gelirse size yardımcı olacaktır. Bunun dışında bilen arkadaşlarda yardımcı olmaya çalışacaklardır. Geçmiş olsun.

volkan71

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2014 ASTRA J 1.4 T
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
SPORT
Model Yılı
2014
FABRİKA AYARLARINA LDIM FAKAT HERHANGİ BİRŞEY DEĞİŞMEDİ.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.TŞK

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Ses kesilmesi sadece müzik çalarda mı yaşanıyor? Radyo, navigasyon ya da sesli uyarı veren herhangi bir uygulamada da aynı sorun mevcut mu? Bu sorunun cevabı "hiçbir uygulamada cihazdan ses çıkmıyor" ise cihazın ses ayarları kısmını biraz kurcalamanız lazım. Yanlışlıkla kapatılan bir kısım, ayar vb. var mı? Buradan bir sonuca ulaşılamazsa cihaz sökülüp ses giriş bağlantısı kontrol edilmeli. Burada da bir problem yoksa yeniden yazılım yüklenmeli diye düşünüyorum.

Ekran ilk kullanmaya başladığınız zamanlara göre daha uzun sürede açılıyor ise dediğim gibi yeniden yazılım yüklemesi cihazı kendine getirecektir. Eğer ilk kullanımınızdan beri aynı ise, sonradan takılan multimedya cihazlar aracın orjinal teybi gibi düğmeye basar basmaz açılmayacağından, muhtemelen cihazınızda bu konu ile ilgili bir sorun yoktur.

Son düzenleme:

volkan71

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2014 ASTRA J 1.4 T
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
SPORT
Model Yılı
2014
ÖMER BEY WATSAPTAN SİZE VİDEOSUNU GÖNDERSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.5065414694

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
ÖMER BEY WATSAPTAN SİZE VİDEOSUNU GÖNDERSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.5065414694
Video'yu foruma yüklemeniz, sorunun daha fazla kişiye ulaşarak daha çabuk çözüme kavuşmasını sağlayacak ve (çözümün de forumda paylaşılması halinde) ileride aynı sorunu yaşayan kişiler için yol gösterici olacaktır.

Bu konuyu whatsapp'tan görüşmek bulunduğumuz ortamın doğasına aykırı. Hepimiz sorunumuza çözüm aramak ya da buna muktedirsek sorunu olana çözüm üretmek için buradayız.
Videoyu buraya yüklemenizin daha doğru olacağı kanaatindeyim.

Alttaki dosya ekle kısmından video ekleyebilirsiniz.

Bu arada konunun uzmanı olmadığımı, bu işlerle uğraşmayı seven biri olduğumu ve sorununuzun çözümü ile ilgili elimden gelen ne varsa çekinmeden yapacağımı bilmenizi isterim.

Son düzenleme:

volkan71

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2014 ASTRA J 1.4 T
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
SPORT
Model Yılı
2014
ÇOK TŞK EDERİM

fozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Toyota Corolla
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
life
Model Yılı
2014
Merhaba benim de sadece sd card da müzik veya video oynatılırken ses gidiyor. bazen kendi kendine gidip geliyor. necvox dvn 1079 modelini kullanıyorum.

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Merhaba benim de sadece sd card da müzik veya video oynatılırken ses gidiyor. bazen kendi kendine gidip geliyor. necvox dvn 1079 modelini kullanıyorum.
Sd kartınızdaki videoyu oynatırken sadece videonun sesi kesilip, video oynamaya devam mı ediyor? Yok video sesi kesildiğinde video da kapanıyorsa sd kartta sorun var demektir.

Müzik çalar için de aynı şey geçerli, ses kesildiğinde müzik çalar görsel efektlerinin durması, parçanın ilerleme durumunda bir hareket olmaması, pause durumuna vb geçmesi gibi bir durum yaşıyorsanız kesinlikle sd kart arızası. Sd kartı değiştirip deneyebilirsiniz...

Ben usb kullanıyorum, durup dururken kesilmeler oldu, hatta usb'de bulunan tüm parçalar silindi birkaç kez(virüs diye tahmin ediyorum). Usb belleği değiştirtikten sonra çözüldü çok şükür...

Pek ihtimal vermiyorum ama ses kesilip, ekrandaki görseller devam ediyorsa, kablo bağlantıların kontrol edilmesi, yazılım yenilenmesi vb gerekebilir. O zaman, necvox'dan destek almalı ve bu işlerden iyi anlayan bir montajcıya başvurmalısınız diye düşünüyorum.

fozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Toyota Corolla
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
life
Model Yılı
2014
Sd kartınızdaki videoyu oynatırken sadece videonun sesi kesilip, video oynamaya devam mı ediyor? Yok video sesi kesildiğinde video da kapanıyorsa sd kartta sorun var demektir.

Müzik çalar için de aynı şey geçerli, ses kesildiğinde müzik çalar görsel efektlerinin durması, parçanın ilerleme durumunda bir hareket olmaması, pause durumuna vb geçmesi gibi bir durum yaşıyorsanız kesinlikle sd kart arızası. Sd kartı değiştirip deneyebilirsiniz...

Ben usb kullanıyorum, durup dururken kesilmeler oldu, hatta usb'de bulunan tüm parçalar silindi birkaç kez(virüs diye tahmin ediyorum). Usb belleği değiştirtikten sonra çözüldü çok şükür...

Pek ihtimal vermiyorum ama ses kesilip, ekrandaki görseller devam ediyorsa, kablo bağlantıların kontrol edilmesi, yazılım yenilenmesi vb gerekebilir. O zaman, necvox'dan destek almalı ve bu işlerden iyi anlayan bir montajcıya başvurmalısınız diye düşünüyorum.
bu sorun sadece sd card da oluyor ve arka planda müziğin ilerlediği, videonun oynadığı bir durumda sadece ses gidiyor. daha önceki yazılarda da aynı sorunu yaşayan volkan71 acaba nasıl bir çözüm buldu veya bulabildimi. teşekkürler

emrecanyk

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Vectra C
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Comfort
Model Yılı
2004
necvoxsocial Opel Vectra C 2004 için bir ürününüz varmıdır ?

hakimcell

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra Sedan
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Edition Plus
Model Yılı
2017
Merhaba arkadaşlar; Opel astra j kasa aracıma necvox marka geri görüş kamerası taktırdım... Radyo frekansalarını otomatik taratıyorum çıkmıyor... Bu bir sorun mu? Bunu nasıl çözebilirim... yardımcı olursanız sevinirim....

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Evet sorun..Bant aralığı doğrumu?Yani Lw,Mw,Am,Fm gibi Frekanslar mevcut..Am veya Fm bandında arama yaptınızmı acaba?

fatihseren

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Asta
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Business
Model Yılı
2014
bu sorun sadece sd card da oluyor ve arka planda müziğin ilerlediği, videonun oynadığı bir durumda sadece ses gidiyor. daha önceki yazılarda da aynı sorunu yaşayan volkan71 acaba nasıl bir çözüm buldu veya bulabildimi. teşekkürler
Merhaba bendede aynı sıkıntı var sd kartta veya usb de parça çalarken ekranda görüntü var parçanın ilerlediğini görüyorum fakat ses yok.Siz problemin çözümünü bulabildiniz mi? Teşekkür ederim.