Hava filtresi bakınız lütfen...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sonunda K&N marka hava filtresini arabama taktım ve buzz gibi bir hava çektiğini size garanti edebilirim.

Şimdi asıl konuya geliyorum benim ufacık aracımdan 2700 devirde camaro sesi çıkmaya başlıyor ve her devir artışında dahada yükseliyor bu ses 5 ten 4 e çektiğimde falan yırtıyor kendini.

araba alarmları çalıyor bunun yanında millet yol veriyor ve sahil yolunda bi dünya pejonun yanından geçtim kimse eskisi gibi peşime takılıp kapışmaya kalkmıyor bunlar iiimidir yoksa yanlış birşeymi var...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
arkadaşlar sonunda K&N marka hava filtresini arabama taktım ve buzz gibi bir hava çektiğini size garanti edebilirim.

Şimdi asıl konuya geliyorum benim ufacık aracımdan 2700 devirde camaro sesi çıkmaya başlıyor ve her devir artışında dahada yükseliyor bu ses 5 ten 4 e çektiğimde falan yırtıyor kendini.

araba alarmları çalıyor bunun yanında millet yol veriyor ve sahil yolunda bi dünya pejonun yanından geçtim kimse eskisi gibi peşime takılıp kapışmaya kalkmıyor bunlar iiimidir yoksa yanlış birşeymi var...

Açık fitrenin yan etkileri, yani tamamen normal :) . Bazı arabalarda işte böyle muhteşem ses verirken bazısında manifold yapısından dolayı hiç ses alamıyorsun, şanslısın yani ;)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sesi duyan kişi de önemli olabilir yeri geldiğinde. mesela bir polis aracı ses yokken ilgilenmeyip sesi duyduğunda peşine de takılabilir :D
güle güle kullan...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:

Hangi modelden aldın ve kac ytl?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kutusu evde yazayım akşam fakat bence koyduğum yerin akustiğinden kaynaklanıyor.

sağ dışta tamponun içine kadar uzattım alüminyum boru ile k&N nin kendi borusu .

bu arada polis olayında da haklısınız arkadaşlar o durumlarda gazdan çekiyoorum ayağımı genelde inşallah musallat olmazlar.

bana bi arkadaştan geldi filtre fakat autoshop var e-5 te ptt hastanesi karşısında orda 80 ytl filtre.

scream2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sırf o ses için bir sene temiz corsa gsi aradım. :)

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim istediğim de bu ama olmuoo.astra g de en azından sizinkilere benzer sesi nasıl alacaz..?:confused:

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim filreyi tam olarak nere koydun resimlerini cekersen sevinirim bn de boyle bir uygulama yapmak istiorum cunku ses cok güsel cıkıor yoldan yuruyenler kaldırımlara zıplıyor filtrenin modelini de yazarsan sevinirim abicim

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oh oh hayırlı olsun filtren artık bütün gözler üstünde olacak desene:)