işte beni kara kızım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte kara kızım

benim kara kızın yeni resimlerini veriyorum arabada irmscher body kit ön ızgara ve yan aynalar, k&n hava filitresi, 205/50/r16 michelin performans lastikler, 16'' bwa e-motion jantlar, deri döşeme ses sistemi olarak ufak çapta pıoneer 7750 mp3 çalar, pıoneer 904 amfi, jbl titanium tweeter ve jbl gt4-12 kabinli Subwoofer var herkeze saygılar araç için yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :D

astra1ke9.jpg

astra2tk2.jpg

astra3el2.jpg

astra4bh7.jpg

astra5pd4.jpg

astra6nw9.jpg

astra7bh7.jpg

astra8jr7.jpg

astra9rz0.jpg

Son düzenleme:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet sade ve şık olmuş, kazasız belasız kullan.Ön panjur'u nereden aldın?Bi de senin araba da siyah olduğundan Allah kolaylık versin, benim ön kaput berbat durumda...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
:d yok ya satılık değil daha ben yeni aldım

Hayırlı olsun Kazasız belasız kullanırsın inşallah

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Gayet sade ve şık olmuş, kazasız belasız kullan.Ön panjur'u nereden aldın?Bi de senin araba da siyah olduğundan Allah kolaylık versin, benim ön kaput berbat durumda...

eywallah sağolasın :D ya inan araba siyah bir yıkıyorum cillop gibi oluyo geç karşısına seyret doya doya ama gel gelelim 3 saat temiz kalmıyo :D bir parmak toz üstünde arabanın

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:

ya arabanın ön panjuru ve diğer fazlalıkları irmscher marka opel gerçekte takıldı