Neler yeni

Newfron

terziib

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
Satarken hızlı sattırıyor evet ama maddi olarak pek bi katkısı olmadı aracımı satarken.
Fiyat kadar hızlı satilmasida önemli neticede aracimdan memnunum yakıt tüketimi hariç bahara kadar satmazsam Tesla tipi taktiririm

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Newfron kullanan arkadaşlar, bluetooth'tan müzik sesi geliyor fakat telefon sesi gelmiyor ve gitmiyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek ve bluetooth kayıtlı cihazları silip baştan tanıtmak harici bir çözümü var mıdır?

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Newfron kullanan arkadaşlar, bluetooth'tan müzik sesi geliyor fakat telefon sesi gelmiyor ve gitmiyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek ve bluetooth kayıtlı cihazları silip baştan tanıtmak harici bir çözümü var mıdır?
Bir arkadaşım, telefonumun bluetooth izinlerini kurcaladı biraz, denedik sorun çözüldü. Farketmeden izinleri iptal etmişim muhtemelen...

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
20180129_020516.jpg
Fotoda da görüldüğü üzere gece gündüz parıl parıl parlayan multimedya cihazımın arkasına siyah mat folyo çektirdim.
20180326_135549.jpg
Ustam sağolsun berbat bir iş çıkardı:)
Borcumu sordum at bişeler dedi. Yaptığı işlemi beğenmediğimden, bir parça folyo vermesini rica ettim. Yaptığı işi beğenmediğimi anlamış olacak ki en yaralı, bükülmüş, katlanmış, deforme olmuş yerinden bir parça kesti verdi:)
Ertesi gün uğraştım biraz, elde olan kötü malzemeyle birşeyler yapmaya çalıştım. Usta folyoyu tozun üzerine yapıştırmış:) iyi ki de öyle yapmış, sökümü kolay oldu...
20180326_121637.jpg
20180326_145601.jpg
Bu deneme oldu. 3/5 ay kabarmadan kalkmadan dayanırsa, kaliteli bir malzeme alıp daha estetik birşeyler yapmayı düşünüyorum. Gerçi bu kadar tipsiz bişey nasıl estetik olur o da ayrı konu.

Tipsiz olduğunu biliyordum ama newfron'un diğer marka araçlar için tasarlanmış cihazlarını görünce
images.jpg
kendi cihazıma iyice bir antipati oluştu bende. Hatta aldığım yere gidip küçüğü ile değiştirmeyi teklif ettim. Satıcı artık seni 7" kesmez dedi (ki haklı).

Tesellim de ekranın büyük, dolayısı ile daha pratik olması, donanım ve yazılımsal anlamda iyi olması...

Artık esteteği geçicez, kullanıma bakıcaz mecburen...

Son düzenleme:
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Söylediğiniz gibi 3-5 ay bakıp özellikle yaz geçtikten sonra kaliteli bir malzemeyle değiştirmenizde fayda var. Ben merakla Tesla model multimedya sistemini bekliyorum :)

goktasoktay

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015
Elinize sağlık, harika kaplamışsınız. Maalesef sanayidekilerin çoğunun adı ‘usta’. Kusura bakmasınlar. Multimedia olayına gelince, evet bence de bu kadar dışarı çıkıntılı olması estetik açıdan dezavantaj. Ben de hasip bey gibi tesla model, 10-12 inch arasında değişen (farklı modeller var) cihazları araştırmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel görünüyorlar. Ben mevcut cihazımı (necvox dvn-p 1033) androidli olanla (necvox dvn-a 1033) daha yeni değiştirdim. Yoksa kesin bu tesla ekrandan alırdım

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Elinize sağlık, harika kaplamışsınız. Maalesef sanayidekilerin çoğunun adı ‘usta’. Kusura bakmasınlar. Multimedia olayına gelince, evet bence de bu kadar dışarı çıkıntılı olması estetik açıdan dezavantaj. Ben de hasip bey gibi tesla model, 10-12 inch arasında değişen (farklı modeller var) cihazları araştırmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel görünüyorlar. Ben mevcut cihazımı (necvox dvn-p 1033) androidli olanla (necvox dvn-a 1033) daha yeni değiştirdim. Yoksa kesin bu tesla ekrandan alırdım

Benimki de size yakın bir durum. Daha 7 ay oldu alalı. Biraz eskitmem lazım.

Tesla tipi olanları iyice yaygınlaşana kadar bekleyin, hatta bilindik markalar haricinde rastgele almayın derim. Zira multimedya montajımı yapan usta ısrarlarıma dayanamadı, yanımda istanbul'daki bir tedarikçisini aradı ve hoparlörü açtı, deneme amaçlı getirtmişler, bi tane de satmışlar. Aracın kliması çalışmıyormuş iade almışlar.

Sahibindende
Screenshot_20180326-210458.png
ve aliexpreste incelediğim tüm modellerde ya esp tuşu yok, ya p.sensörü ya da bagaj açma düğmesi tuşu eksik ve o tuş grubu aydınlatması beyaz renkte.

Aliexpresteki en pahalı tesla tipi multimedya'nın (2800tl) alıcı yorumlarında alıcıya 2 yerine 1gb ramli cihaz gönderdiklerini gördüm. Daha gelişmeye ihtiyacı var bence...

goktasoktay

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2015

Benimki de size yakın bir durum. Daha 7 ay oldu alalı. Biraz eskitmem lazım.

Tesla tipi olanları iyice yaygınlaşana kadar bekleyin, hatta bilindik markalar haricinde rastgele almayın derim. Zira multimedya montajımı yapan usta ısrarlarıma dayanamadı, yanımda istanbul'daki bir tedarikçisini aradı ve hoparlörü açtı, deneme amaçlı getirtmişler, bi tane de satmışlar. Aracın kliması çalışmıyormuş iade almışlar.

Sahibindende ve aliexpreste incelediğim tüm modellerde ya esp tuşu yok, ya p.sensörü ya da bagaj açma düğmesi tuşu eksik ve o tuş grubu aydınlatması beyaz renkte.

Aliexpresteki en pahalı tesla tipi multimedya'nın (2800tl) alıcı yorumlarında alıcıya 2 yerine 1gb ramli cihaz gönderdiklerini gördüm. Daha gelişmeye ihtiyacı var bence...
Aynen, zaten ben de öyle düşünüyorum. O yüzden cihazı tekrar necvox aldım. Bence şu anda piyasadaki en sorunsuz cihazları üretiyorlar. En önemlisi de sattıklarının hep arkasında duruyorlar. Üretiyorlar dedim, lafın gelişi. Yoksa hepsi çinde üretiliyor. en azından getirttikleri cihazlar için ürettikleri yazılımlar minimum sorunlu.

baran

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2013 Astra J 1.4T
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2013
uyguluma fotolarını ekte görebilirsiniz
Kimseye lafım yok zevkler tartışılmaz, Kişisel fikrim, acayip çirkin görünüyor. Dashboard üzerine kelebek konmuş gibi resmen, gömme opsiyonu varken hayatta tercih etmem böyle bir ekipmanı.

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Haklısınız çok çirkin:) butterflyondashboard:)

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Yanlış anlamayın lütfen. Bu benim fikrim, beğenip yapana kesinlikle saygım var. iyi günlerde kullanın.
Yok estağfurullah haklısınız tipsiz. Mecburen bu dezavantajı görmezden gelip, avantajları ile idare edicez artık:)

perp

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2012
selamlar.. newfron kullan arkadaşlar; araç ayarları menüsündeki ayarlar sizde aktif mi acaba? mesela orjinal teypde aracın hareket etmesinden sonra merkezi kilit sisteminin devreye girmesi gibi ayarlar vardı. Bu cihazda bu ayarlar nasıl yapılıyor?

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Araç ayarları diye bir bölüm yokmu hocam ? Orda olması gerekiyor herşey.

perp

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2012
Araç ayarları diye bir bölüm yokmu hocam ? Orda olması gerekiyor herşey.
araç ayarları bölümü var ama hiç bir seçenek aktif değil. hiç bi şekilde değişiklik yapamıyorum ordan..

perp

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2012
selamlar.. newfron kullan arkadaşlar; araç ayarları menüsündeki ayarlar sizde aktif mi acaba? mesela orjinal teypde aracın hareket etmesinden sonra merkezi kilit sisteminin devreye girmesi gibi ayarlar vardı. Bu cihazda bu ayarlar nasıl yapılıyor?
belki aynı sorunu yaşadığı için buraları okuyanlar vardır. onlara bilgi olması için;
newfron müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu anlattım. akü kutup başını söküp tekrar taktığımda sorun düzeldi..

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)