kadranın altında yanan "s" sembolü

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun senin için pahalı bir deneyim olmuş

amonra666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
escape' Alıntı:
Arkadaşlar selam.Yazdıklarınızı okudum.Benim başıma gelenleri anlatayım.
Benim aracım 97 corsa-otomatik-gls.Önde benim aracımında göstergede s lambası yandı stop edip çalıştırdığımda düzeliyordu.Sonrasında umursamadım tabi sesler gelmeye başladı şanzımandan ve tamire götürdüğümde şanjımandaki bilyelerin aşındığını öğrendim.s lambası yandığında mudahale etseydim büyük masraf açmıyacaktı başıma.Sonrasında aracım yapıldı.Bir hafta sonra klometre saati çalışmamaya başladı.Araç giderken frene basıp devir düştüğünde stop etmeye başladı.Hemen götürdüm.Makineye bağladılar.Şanzımanın içindeki klometre dişlisi görevini yapmadığından araç hız bilgisini alamadığı için stop ediyor dediler.İkinci kez şanzıman sökülüp kilometre dişlisi değişti.Yine yüksek meblalara maloldu.Ama şu an aracım süper.Sorunsuz.Keşke uyarı ışıklarını dikkate alsaydım.Sizde sakın ihmal etmeyin.:cry:
cevabımı teknik değil ama tecrübesel olarak tam aldım. cvp verenlere teşekkür ederim.:good:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar s sembolü otomatik şanzuman araçlarda spor modu ama basılmadan yanıyorsa bu aracın benzin ponpasında bir arıza var demektir onun için düzgün calışmaz

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hackerboys' Alıntı:
arkadaşlar s sembolü otomatik şanzuman araçlarda spor modu ama basılmadan yanıyorsa bu aracın benzin ponpasında bir arıza var demektir onun için düzgün calışmaz
kardes kusura bakmada yanlıs bılgı verıyorsun o lamba sanzuman arıza yapınca yanar bırde spor tusuna basılınca bırde sanzuman sıgortlarında sorun oılunca yanar