Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Opel Astra 2015 J Kasa Su Sesi Gibi Ses Geliyor

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2015
Takipçiler
0
İyi günler 2015 opel astra j kasa aracı var arabamin sag on tarafında frene basınca şu hareketi gibi ses geliyor bir arkadaşım fren balata sinda yada apatsorde sıkıntı var dedi şu sesi değil dedi yorumladı okuduğum zaman klima hava yapmış olabilir dedi bana yardım ci olabilirmisin iz önceden başına gelen yada bilgisi olan yardımci olursa co k sevinirim

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Takipçiler
0
Hocam bugünlerde en duyduğumuz konu kapıların içine su alıyor olması. Kapıların altında su tahliye tapaları var onları söküp bakarmısınız içersinde su birikmiş olabilir.

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2015
Takipçiler
0
Eyw kontrol edicem ama fren balatalarini yeni degistirdim bakıma soktum ondan kaynaklı olmaz herhalde

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Takipçiler
0
Zannetmiyorum hocam fren balatasıyla ilgisi olmamalı. Bu arada bizim araçlarımızın kronik sorunudur depodaki yakıtın su sesi yapması sorununuz oda olabilir.

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2015
Takipçiler
0
Ben ilk onu düşünerek depo yu fulledim ama gene kesilmedi ama dediğiniz yere bakicam ses direk sağ on taraftan geliyor şu var hareket ediyor gibi

Cemil

Admin
Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Takipçiler
1
Benim bildiğim full depoda ses daha fazla geliyormuş..Ben şuana kadar duymadım açıkçası..Daha depoyu fullemedim :)..Ama @Hasip kardeşime katılıyorum..Bu SU sesi kapı içlerine doluyormuş..Kapı altındaki tapaları o yüzden ben çıkardım..Sizde bir kontrol edin..

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2014
Takipçiler
0
Ben ilk onu düşünerek depo yu fulledim ama gene kesilmedi ama dediğiniz yere bakicam ses direk sağ on taraftan geliyor şu var hareket ediyor gibi
:) Ben parça yakıt almıyorum bittikçe fullüyorum her fullemeden sonra çeyrek depo tüketene kadar aynı lokurdama bendede oluyor. siz fullemişsiniz o yüzden olması muhtemel

MSLMT

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Otomatik
Model Yılı
2010
Takipçiler
0
bende yeni aldım arabayı servise götürene kadar bir şeyi yoktu servisten sonra bendede su sesi geliyor ve motor suyunda eksilme oluyor.klimada boşlık var dediler ona baktırdım yinede ses geliyor

Acemi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muhammet
Araç
Opel astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition plus
Model Yılı
2016
Takipçiler
0
Merhaba arkadaşlar 2016 Astra edition plus aracımda 20 gündür ön taraftan su sesi geliyor hava var dediler aldırdım yine aynı ses bujilerin zamanı geldiği için değiştirmek için söktüğimde bujilerden ikisinde hafif bir nem vardi buji başlarında pembelik vardı bundan dolayı hava yapabilir mi sürekli su sesi ondan yapabilirmi su eksiltme Yok sadece arada bir hararet göstergesi 100 kadar çıkıyor fan açıp tekrar düşüyor bana yardımcı olabilirmisiniz

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2013
Takipçiler
0
aractan gelen su sesinin 2 sebebi vardir..
1-) kapilara cam aralarindan su dolmustur kapi altlarindaki tahliye yerleri tikanmistir tapalari sokup suyu tahliye etmek gerekir.
2-) yarim depo ve ustu yakitiniz bulundugunda depoda dalgakiran olmadigindan lak luk su varmis gibi ses gelir.
bizzat tecrubeyle sabit.

alrico

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alrico
Araç
Opel Astra J 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Design
Model Yılı
2016
Takipçiler
0

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Zafer bilgetekin
Araç
Opel asta j hb 2015
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Takipçiler
0
Benim aracımdanda geliyor aynı ses dün bu videodan sonra bütün kapıların tahliye kapaklarını sokup baktım ama su çıkmadı ses var ve hal bulamadım

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Zafer bilgetekin
Araç
Opel asta j hb 2015
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Takipçiler
0
Ve sonunda buldum su sesini kapılara bakmıştım su yoktu ama sonra marşpiyerlerin altında da iki tane tahliye yeri var onları bir açtım inanamazsınız bildiginiz göl olmuş şuna ses yok düzeldi bir bakın derim