Sizce en iyi nereli?

Sisce en ii nereli neden?

• Kullanılan toplam oy
    112

DUVAN_19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence japan cünkü motor performans harika modifiyeyede en iyi cewap weren bu japonlar ayrıca saglamlik "dakar" diyorum baska demiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt111ww6.jpg

italyan diycem biraz pahalı kaçacak ama olsun.maserati.ferrari.lamborghini.pagani zonda.......hepsi süper otomobiller. bide bizim opelleri yapan almanları unutmayalım .

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alman diyorum başka bişi demiyorum arabanın vatanı olduğu kesin bence kimse yarışamaz almanyayla

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
almanya , ötesi yok ayrıca almanların modifiyeli arabaları da bir Japon kadar iyidir...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes , bmw , audi , ww , opel , porsche , bu markalar dünyada kendini kanıtlamış ve insanların hayallerini süslemeyi başaran araçlar üretiyor yıllardır ve hepside Almanyada bu işe başlamış , ben başka bir ülkede bu kadar üst düzey marka olduğunu hatırlamıyorum.

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanlar derim ... işçilik kalitesi ,motor sağlamlığı, güvenlik konusunda , japon ve diğer avrupa otomobillerinden daha ii ... japonlar modifiyeye yatkınlar modifiyesizde yürümüyolar zaten :)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanlar genelde soğuk oluyorlar ama dünyada hiçbir millet onlar kadar sağlam otomobil yapamıyor...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi_onur' Alıntı:
almanlar derim ... işçilik kalitesi ,motor sağlamlığı, güvenlik konusunda , japon ve diğer avrupa otomobillerinden daha ii ... japonlar modifiyeye yatkınlar modifiyesizde yürümüyolar zaten :)

Onur haklı

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi_onur' Alıntı:
onur a katılıyorum

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
gsi_onur' Alıntı:

Onur' a bende katılıyorum:)