gösterge ışıkları

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabanın gösterge ışıklarını ve göğüs aydınlatmalarını tamamen değiştirmek istiyorum... mesela beyaz veya mavi ampullerle... bunu nasıl yaparız... sağlıklı olur mu? yaptıran arkadaş var mı?

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yurt dışında şahit olduğum çok var
Çok bir sorun olduğunu sanmıyorum ama sök tak işinin çok temiz yapılması gerekiyor.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
www.ebay.de astra g yaz hocam direk bunla ilgili bi ton çıkar ama almanca bi gıcıklığı var fakat fiyat konusu oldukça açık..

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buldum arkadaşlar... ankarada class oto var... orda elektrikçi murat abi var... ona gösterdim açtı baktı ve komple ledler ve işçilik dahil 40 ytl ye halledeceğini söyledi...

bennce mükemmel uygun bi fiyat

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
buldum arkadaşlar... ankarada class oto var... orda elektrikçi murat abi var... ona gösterdim açtı baktı ve komple ledler ve işçilik dahil 40 ytl ye halledeceğini söyledi...

bennce mükemmel uygun bi fiyat

nerde bu class oto?

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun çok şık duracaktır. Benimde aracım astra h. Göstergeler düğmeler vs... yapılıyorda şu ortadaki grafik ekran onun rengini değiştirmek aynı yöntemlemi mümkün??? ya da mümkünmü uygun bir maliyete??? teşekkürler

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Arkadaşlar çok fazla düşünmeyin artık gösterge ampullerinide led olarak yaptılar. Her renk mevcut ve istanbul kadıköyle parçacıların sokağında bile satılıyor. ;) çifti 3 milyon falan galiba :D

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mavi ısık ayrı bi güzellük veriyor kadrana ama uzun yolda adamın uykusunu getiriyor